Tehtid ediyor yardım?

Lise son bir arkadaşım var ve cok genç bir öğretmen var ve arjadasim o hocaya asik. arkadaşım kız e tabi öğretmende erkek yani neyse ve arkadaşım bana bunu anlatırken bunu bir kız duydu ve diger gun arkadaşıma gelip benim ayaklarımi yıka öp ve yala ve o yakın arkadasinda (ben) video çeksin yüzün gözukmuycek bende bunu paylaşıcam yüzunde maske olcak bende bu konuyu unutiyim yoksa hocaya söylerim dedi (hocaya söylerse okuldan atılır ve ailesine bildirilir) aynı zamanda kız biz konusurken ses kaydı almış napcaz arkadaşım yapsın mi bunu

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Walla tehdite aldanıp saçma bişi yapacağına bırakın naparsa yapsın.. olabilir bir anlık duygusal değişim der geçip gider.. hocalar anlar bu durumu akıllı biriyse...
    O salak kıza ceza vermeli asıl sizde tehditleri ses kaydı alın bakalım napacak?

0|0
    0|0
    • İşin kötüsü salak arkadaşımın hocaya yazdığı bir mektupta var arkadaşım onu vermedi ama kız mektubu almış tehtid ediyo mektup bulunduğunda okuldan atılır disiplin kuralları gereği

• Öyle kolay değil atılmak.. salak hocalar kızın psikolojisiyle oynamak yerine yardımcı olmalı yok artık :((

Erkekler Ne Diyor 1

• Hicbir sey olmaz merak etmeyin sizin gibi hocasina aşık kaç kezban.. ee.. pardon kız var lisede hepsini atsalardi ohooo. O yuzden rahat olun

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...