Yardım edin lütfen çok acil?

Durum çok karışık ama ben anlatmaya çalışacağım ve lütfen cinsel şeylerden daha çok ciddi şeyler yazın
Arkadaşım 17 yaşında ve annesi başka birinin evinde çalışıyor yardimci olarak çalıştığı evin kızı da 17 yaşında sanırım neyse bu önemli değil kız çok sorunlu birisi çok acımasız insafsız ve her şey herkes onun oyuncağı gibi davranıyor ve arkadaşıma 1 hafta benim tüm istediklerimi yapmazsan anneni koyarım demiş annesi o eve her gün gidiyo yemek yapıp temizlik falan yapıyo ve iyi para aliyo kız kovmak istediğinde kovar ama kovarsa arkadaşımın durumu kötülesir ama o kizda arkadasima eziyet eder tuvalet temizletir ayaklarını bile yikatir çok acımasız bir kız bu arda arkadasimda kız ne yapsın zaten gitmek zorunda ama düşüncelerinizi yorum atarsaniz sevinirim

Güncellemeler:
Kızın ailesi 1 haftaligina yurtdışindalar kız o yüzden 1 hafta arkadaşımı köle gibi kullanmak istiyo

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• şu an atılacak en gerçekçi adım o yavşak çocuğun ailesine durumu aktarmak ve onların bir çözüm üretmesini beklemek olur. yavşak çocuğun ailesi, arkadaşınızın annesinin yaptığı işten memnunsa zaten işten çıkartma konusunda çekinirler. sonuçta bir süredir çalıştıkları biri ve onu çıkartırlarsa yerine güvenip evlerine sokacakları başka birini aramak zorunda kalacaklar. bunu da kimse istemez.
    o işi kaybetmemek elbette önemlidir arkadaşınız ve ailesi için. ama kaybetmek de hayatın sonu değildir. iş bu, yenisi bulunur.

0|0
    0|0
    • Bizde bunu düşündük ama onlar 1 haftaligina yut disindalar telefonda söylemem savma olur zaten onlarla daha önce yüz yuzede konuşmadim bu 1 haftada ona hizmet etmesini istiyor kiz

• e o zaman şu sorunun yanıtını verip ona göre hareket edecek arkadaşınız ve annesi;
      "bu iş için onurumuzdan vaz geçip köleliği kabul edelim mi?"

• Haklısın

Erkekler Ne Diyor 1

• dostum insanın en değerli hazinesi varlığı onurudur rızıkı veren yaradandır rızıktan korkmayacaksın korkarsan her şeyini kaybedersin en başta inancını arkadaşına söyle onurlu davransın

0|0
    0|0
    • Normalde öyle yapardı ama su an para en ihtiyaçları olduğu zaman işten ayrilirsa haciz gelir ve tüm herşeyle gider zaten hiç bir akrabaları tanıdıkları da yok sokakta kalirlar

• Görüşünüz için teşekür ederim

• rica ederim dostum bence arkadaşın annesi için iş baksın bu zulumden kurtulsun

Kızlar Ne Diyor 1

• Annesine söyledim durumu o bir çözüm bulur

0|0
    0|0
    • Annesi çözüm bulamaz tam aksine çok üzülür işten çıkar ama çok parasız kalırlar

Yükleniyor...