Kepeklerden kurtulmam için hangi sampuani önerirsiniz?

Pantene kullanıyodum o bitince elidor aldım ama bende kepeklenme yaptı şimdi şampuan alacam kepekten kurtulmami sağlayacak bir şampuan soyler misiniz bana arkadaslar

Güncellemeler:
Head and shoulders aldım turuncu renkli üstünde bir bayanın resmi var :D ve sınırlı sayıda üretim yaziyo ondan aldım denicem bakalım

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Doktora danışmadan kullanma ve tavsiye alma.
    Elidor kepek yaptıysa cilt hassas senin, doktora gidip danış derim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Clear veya Head and Shoulders. Saç diplerinizi 2-3 dakika ovalarsanız kurtuluyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Ben sadece kepekten kurtulayım dersen, önerim var.
    Yok, kokusu, parlaklığı kreminin hayranıyım dersen o konuda zorlanırım.
    Zetion
    Ketoral şampuan
    Bu ikisinden mutlak çözüm bulursun.

0|0
    0|0
  • Aslında sürekli aynı şampuanı kullanmakta kepek nedenlerinden biri. O yüzden ben 2 şampuan kullanıyorum. Bir duşta head & shoulders kullandıysam diğerinde clear kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • %100 önerim clear men bayan olmana rağmen kullan çok etkili diğer ürünler çok kuvvetli

0|0
    0|0
  • Clear men bana iyi geliyordu clear denedinmi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Vichy markali kutu kepekli saclar icin sampuan var onu kesinlikle tavsiye ediyorum. Ama hemen gitsin ben kendi sampuanima doncem diosan eczaneden ketoral al kullan 2 kere

0|0
    0|0
  • Once sirkeyle sacini islat 15 20 dakika oyle dur sadece sac diplerini islatsanda yeter daha sonra 2-3kez sampuanla sacini sacini sampuanliyken biraz beklet daha sonra durula cik hicbirsey kalmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...