Kapat

Eğer bir kızı seviyorsan cinsel ihtiyaçlarını o kızlamı karşılarsın yoksa ona kıyamam düşüncesiyle başka bir kızla mı?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aslinda guzel bir konuya deginmissin ama dinimizce bir gunah işliyorsak bu gunahi yukseltmemek en iyisi ben şunada katilmiyorum insan sevdigine kiyamaz dokunamaz dusuncesi ozaman evlenincede askim ben sana kiyamam ya de boyle bir mantik yok egerki 2 insan birbirini cok seviyorsa ve nişanliysalar heryere duyurmuslarsa bence artik boyle birşey olabilir bide dini nikah olmussa ama nikah yok ilişki laylaylom keyfe keder ihtiyaclarini karsiliyim olmaz ilerideki evlenecegin insanin o olacagina tamamen garanti olmadigin hicbi şekil boyle birşeyin olmasini istememeli hicbi taraf sozlenirsin herkez duyar bide gidip gelme gezme konusunda rahat olsunlar diye dini nikah kiymissin hem ozaman dinimizcede gunah olmaz ozaman olabilir ama bu devirde suanki halde dedigin şey olmamalı insanlarin ar namusu catlamis kimin kimle yattigi kalktigi belli degil ileride dogacak cocuklar hastaliklimi olcak ne olacaksa artik.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Evlenene kadar kimseye dokunmam, evlendikten sonra da sadece ona ait olurum, başkası beni ilgilendirmez.

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum ki ruh halime bağlı

1|0
    0|0
  • İnsanın sevmediğiyle ilişkiye girmesi çürük kurtlu bir elma yemesi gibi..

1|0
    0|0
  • Sevgilimse ilk başlarda pek öyle bir şey düşünemem. Zaten bir yerden sonra olay cinsel ihtiyaç olmaktan çıkar ''o'' na ihtiyaç olur

1|0
    0|0
  • Nedir bu kiyamam meselesi? Bakire meryemin hikayesi gibi. Herkes herşey kutsal 😂

0|0
    1|0
  • Hersey sevgiliyle güzeldir duygusuz bir şekilde hoş olmaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kiyamaz kiyamayanlar diger okuzler hayir der kesin

1|0
    0|0
    • Benim oyle kiz arkadslarim var kiz istesem ayrilir diuor cocukta ondan birsey alamadigi icinde kopek gibi pesinde bu isler sanirim sans isi canim iyiye namusluya denk gelirsin sana deger verir bir serefsize denk gelirsin havani alirsin hep diyorum sansssss sanssssssssanssanssssss

Yükleniyor...