Evli adamların bekar kızlara asılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu iğrenç davranışın özellikle de masum saf kızlarımıza yapılması nedendir?

0|0
12|27

En İyi Erkek Görüşü

• Adi ve kötü bir davranış.
    Erkeklerin içerisinde muhtelif nedenlerle evlilik müessesesini benimsemeyen ya da kısaca aklı dışarıda kalan erkekler oluyor. Bence burada erkekleri suçlu ilan etmek yerine iş siz genç kızlarımıza düşüyor. Evlenme kararı almadan önce erkeğinizi iyi tanımalısınız. Erkekler görünüşlerinin ve fiziklerinin aksine zayıftırlar. Akılları diğer kızlara/kadınlara çok kolay kayar.
    Elbette her erkek adi değildir. Sözlerim bu yola giren pislikler için geçerli. Saf kızlara yönelmelerinin sebebi çok açık. Erkekler istediklerini almak için tek ayak üzerinde 40 yalan söylerler. Yukarıda değinmeye çalıştığım gibi genç kızlarımızı kolayca kandırırlar. Kadınlar duygusal ve yapısal olarak erkeklerden çok kolay etkilenirler. Düşünme yetilerini kapatıp sevgiye teslim olurlar. Halbuki biraz erkeği inceleseler gerçekleri görebilirler. İşte bu yüzden özellikle sizin yaşlarınızdaki toy ve acemi kızların çok daha dikkatli ve akıllı olmaları gerekir. Kendileriyle oynayan, açık söylemek gerekirse yatağa atmaya çaışan kart zampara, abaza genç gibi erkek tiplemelerine karşı uyanık olmalılar. Kadın istemediği müddetçe erkeğin bir şey yapması mümkün değil. Yeter ki kadın sağlam dursun.
    Sorunuza yanıt vermek adına evli erkek konusuna da değinirsem. Türkiye'de evlilik askerlik görevi gibi. Belli yaşa gelince hemen ortam baskısı oluşuyor. Halbuki yanlış bir evliliğin içerisinde erkek kendine çıkış yolları bulabiliyor ama kadın böyle değil. Erkek kendisine bir metres edinebiliyor. O biçim kadınlara gidiyor. Genç kızlarla flört ediyor. Erkeğin yapısı böyle. Bunu doğru bir yola oturtmak kolay değil. Her erkeğin içinde böyle bir yetenek olmuyor malessef.

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 26

• Yatacak yerleri yok onların.
    Toprak kabul etmez.

Daha ne diyeyim?

0|0
    0|0
  • adam mı? öylelerine adam mı denir?

2|0
    0|0
  • Terbiyesiz pislikler

1|0
    0|0
  • kimle beraber olduklarından emin olmadan, karşı tarafı tanımadan adım atmayacaklar. adamın evli olduğundan şüphelenirlerse ya da bunu öğrenirlerse orda bir saniye bile durmayacaklar. kendilerini koruyacaklar.

1|0
    0|0
  • Bekar kızların evli erkeklere, evli kızların bekar erkeklere, evli erkeklerin evli kızlara ne düşünüyorsam onu.

0|0
    0|0
  • Adam değil onlar. Böyle adamlık mı olur? Gitsin analarına, karılarına, kızlarına asılanlara baksın p**evenkler.

0|0
    0|0
  • o. cocugu hepsi

0|0
    0|0
  • Güzel kufurler varda yazmamak gerek buraya

0|0
    0|0
  • bekar kızların biraz daha olgun erkeklerin parmaklarına yüzük olup olmadığına bakıp evli olup olmadığını anlayarak yaklaşmaları hakkında ne düşünüyorsun?

0|0
    0|0
  • çalma kapıyı çalarlar kapını dengesizliktir yaptıkları

1|0
    0|0
  • Evli erkeklere asilan kizlara nedemeli

0|0
    0|0
  • Saf ı kandırmak kolay oluyo

0|0
    0|0
  • biz bekarlarında haklarını yiyorlar flört etcek kız bulamıyorum adam 2 kişiyi idar ediyor kahrolsun adaletsiz düzen

0|0
    0|0
  • Biizim işyerinde bir kiz evli adama asik olmus adam kovuyo kiz gitmiyo :)

0|1
    0|0
  • Kendi yaptıklarının kötü bişi olduğunu bilselerde yaparlar yani şerefsiz de desek boşa.

0|0
    0|0
  • Bencillik aptallik sapiklik evlisin git esine asil serefsiz subyanci oluyorlar eslerini beyenmiyorlar eski citirligi kalmayinca genc bakimli guzel kizlara sariyorlar ne yazikki

0|0
    0|0
  • efenim evlenmek için evlenen zeka özürlü insanların davranışıdır.

0|0
    0|0
  • çok şey düşünüyorum ama burada yazılacak şeyler değil... :(

0|0
    0|0
  • gayet normal buluyorum, erkek asiliyosa kiz yuz vermez olay biter.. dahasi yok yani

0|1
    1|0
  • düşünemiyorum bişiy olmaması gereken ama olan bişiy nedense

0|0
    0|0
  • Karaktersizlik!!! Hele ki boşuycam seni alıcam diye gezinenler ayrı bir. Şerefsizlik...

0|0
    0|0
  • Cinsel açlığın merkeziyiz resmen

0|0
    0|0
  • Onlara adam deme sadece erkektir adamlar o kadar düşmez

0|0
    0|0
  • Beyinsizlik

0|0
    0|0
  • sorumlusu : evli erkeklere yüz veren kızlar
    kuyruk sallamaya kimse yan gözle bakmaz kardeşşşşşş

0|0
    0|0
  • Bir adamin ilk sevistigi kişi eşi ise o adamdan kacacaksin.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Yasamasalarda olur

0|0
    0|0
  • Tam bir karaktersizlik örneğidir her biri

0|0
    0|0
  • Yavşak cok

0|0
    0|0
  • Çirkin bir davranış zaten evlisin karın var belki çocuğun hatta çocukların var bari boşan da öyle asıl asılacağına.

0|0
    0|0
  • Allah hidayet versin.

0|0
    0|0
  • Şerefsizler.

0|0
    0|0
  • Karaktersizlikten baska birsey degil

0|0
    0|0
  • Karaktersizler çunku tez zamanda olsunler😔

0|0
    0|0
  • şerefsizlik.

0|0
    0|0
  • Allah öylelerinin versin belasınııı :(

0|0
    0|0
    • Sana da mı oldu aynısı

• bir kaç defa yazdı bana da bir öğrendim evliymiş bir şey yoktu aramızda ama yazık günahtır yahu :(

• Sallandıracaksın bu utanmaz kişiliksiz adamları

0|0
    0|0
  • Konustugum cocuk evli cikti siz ne diyorsunuz😞 evli oldugunu sonra ogrendim ve yollarimizi ayirdim.. cok adice bir davranis siddetle kiniyorum oyleleri!

0|1
    0|0
Yükleniyor...