Çok yoruldum artık ya?

Ne aşk ne iş ne eğitim hiçbirinde başarılı değilim hergun beşte kalkıp işe gitmekten yoruldum milletin tipim ile dalga geçmesinden yoruldum ben yaşamak istemiyorum

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat bir imtihan.
    Ve hepimiz;
    Bize verilen canı, müeccel bir vakte kadar taşımakla yükümlüyüz. Müeccel ömrü, muaccel hâle getirip, sahibine al verdiğin emanetini demek,
    Zayıf ve korkaklarin işi...
    Belli ki nefesin daralmış.
    Biraz geri çekil ve kendine,
    Bir hayat gayesi,
    Bir yaşama nedeni edin/bul...
    Biraz otur, soluklan ve kalkıp yürü...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Allahım sen sabır ver kullarına

0|0
    0|0
  • Ya saçmalama. Her kız güzeldir. Kendine bakman gerekli azcık. Bu arada malesef çalışan insanların geneli erken saatlerde kalkıyor. Mesleğin nedir?

0|0
    0|0
  • Yaşayarak intihar edenlere yardım edilemez. Bir stil meselesi. Ya ağzına soktuğun bir 38'lik ya da ölene kadar kendini oksijenle zehirlemek. Çocuk oyuncağı kalır kendini asmalar 68 yıllık intiharların yanında.

0|0
    0|0
  • ne varmış tipin de?

kafandan cinsel organ mı fırladı?

Ne olabilir ki yani

0|0
    0|0
  • bence dısardaki insanları cok takıyorsun biraz rahat ol ve kimseyi umursama ayrıca yasadıgın hayattan zevk almaya bak kime sorsan söle bir hayatım olsun isterdim der kimse memmun degildir belki senin yasadın hayatın hayalini kuran insanlar vardır

0|0
    0|0
  • Ben yaşatırım seni

0|0
    0|0
  • Uyu biraz dinlnirsin

0|0
    0|0
  • Ne işi bu bir bayan olarak 5 de iş?

0|0
    0|0
  • Bana yazarsan konuşup bu sorunu düzeltebiliriz belki

0|0
    0|0
  • Erken kalkmayı hıcte sevmem

0|0
    0|0
  • al bir ezik daha :D

0|0
    0|0
  • sana bir tavsiye hergün aynaya 15 dk bak ve kendini beğen :)

0|0
    0|0
  • Bu saatte işemi gidilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• :-/ şekilci insanlarlasin demek ki. Başka bir yeteneğin vardır henüz kesfedemedigin. Onu keşfetmeyi dene...

0|0
    0|0
  • Sadece sen mi ben aklimi kacirmak üzereyim sen de olan seyler ben de olmadi ama yine de

0|0
    0|0
Yükleniyor...