Ozellikle erkekler bakabilir mi acaba?

Erkekler siz karsi cinsle konustugunuz zaman fazla goz temasi kurup odaklanirmisiniz yani her kizla konustugunuzda fazla goz teması kurar misiniz yoksa kisiden kisiye degisir mi? Ve neden fazla goz temasi kurarsiniz odaklanirsiniz konuşurken bir dakka bile ayirmazsiniz gozlerinizi

Güncellemeler:
Yorumlariniz icin sagolunn
Guncelledim cunku nedenini merak ediyorummmmmmmm

0|0
017

En İyi Erkek Görüşü

• Hem kadın hem erkek için en güzeli gözlerine bakarak konuşmaktır. Karşındakinin karşı cins ya da sevgilin olması gerekmez. Kim olursa olsun gözlerini kaçırmadan konuşmaktır doğru olan. Ama duygusal bir yakınlık kurduğun biri için bir cevap arayışı içindeyseniz söylenebilecek tek şey var. Sözcüklerinizin yetersizliğini gözler tamamlar. Asıl her şeyi en düz, en doğru anlatan bakışlardır.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Hoşlandığım kızla konuşuyosam gözlerimicondan ayırmam gözlerimin içinde hissettirmeye çalışırım duygularımı. Ağzımdan ne söz çıkarsa çıksın o gözlerimin sesini duyar. Normal kızlarla konuşuyosam etrafa göz atarım :D

1|0
    0|0
  • Bir kızdan hoşlanıyorsan , beğeniyorsan , aşıksan , seviyorsan , arkadaş olarak seviyorsan , ilgiliysen , meraklıysan o kıza karşı , kankansa yani kafanda olumluysa o kız onun gözlerinin içine içine bakarsın.
    Ancak çok ve BOŞ konuşuyorsanız veya sizi pek sevmiyorsa veya arkadaş ortamında mecburen görüşüyorsanız sizle göz temasını kesebilir

1|0
    0|0
  • Karşıdakinin samimiyetine bağlı bence, eğer beni anlayacağına inanıyorsam bakmadan konuşabilirim ufuklara dikerim gözümü. Ha ilk defa konuşacaksak o zaman gözlerinin derinliğine öyle bir girerimki ne kendisi çıkmam için ısrar eder, nede beyni kaçmaya yeltenir...

1|0
    0|0
  • Göz kontağı kurmak karşı tarafa benı dinliyor benımle ılgılenıyor hisssiyatını uyandırır ayrıca iletişimin etklı olması için göz teması önemlıdır hocalarımız böyle öğretti :D

1|0
    0|0
  • Gözler kalbin aynasıdır demişler doğru söylemiş ler gözlerden bir çok şey anlaşılır o yüzden göz teması kurarim

1|0
    0|0
  • Goz temasi sart.

1|0
    0|0
  • kişiden kişiye göre değişir hoşlandığım kadına odaklanırım diğerlerinde gözlerimi kaçırım mümkünse.

1|0
    0|0
  • Aksamdan buyana yeter git yat hadi seviyo seni iste aradigin cevap bumu ya da ne soyle odur diyecegim

0|0
    0|0
  • hayır ben bakamam

0|0
    0|0
  • normalde gozlere bakarak konusmak karsidakinede guven verir kendinede guven verir ama karsidaki kiza hissettigim duyguya bagli 😊

0|0
    0|0
    • Bende goz temasi kurarim ama bu sefer karsimdaki erkek o kadar kesintisiz bakip odaklandiki goz kirptigina suphe ettim

• aynen yap iste birseyler..

• bari eig verseydin 2+ olmam lazim😊😊😊😊😊

• amma çok sormuşsun heee. yok kurmayız bacım bizde no romantizim no sevgi :D akışına bırak pat pat pat :D

0|0
    0|0
  • Ben karışıdakine değer veriyorsam hep gözlerine bakarım :)

0|0
    0|0
    • Bende bakarım orasi ayri zaten

• Nedeni ise, karışıdakini dinlerken daha uygun ve anlatırken tam olarak karşıya etki etmesi için

• Peki tesekkur ederim

• Kisiden kisjye degisir o ben kurarim bir baskasi bakmaktan cekinir falan gibi.😑

0|0
    0|0
    • Bende kurarim göz temasini her zaman konuşurken ama bu sefer karsimdaki erkek konuşurken hic teması kesmedi dakikalarca bakti odaklandi ben çektim artik rahatsiz oldum hala bakti goz bile kiprmadi sandim

• O zaman ikinci secenek hoslaniyor hadi hayirli olsun ✋

• Oyle diyosan Sağol

• o kadar odaklanmam

0|0
    0|0
  • yeni tanıstıgım bir insansa kurarım çünkü bişi anlatıyosa bosveriyomus gibi görünmek istemem.

0|0
    0|0
    • Peki tanismisligin olan birinde neden kurarsin veya kurarmisin

• samımıyetim varsa daha rahat davranırım. bide o konuya göre değişir ya benle alakalı bişeyse ya da dikkatimi cezbeden bir konuysa odaklanırım ama konu benı sarmadıysa arada hmm evet aynen hıhı falan diyerek dinliyomus gibi yaparım o kadar :D

• güzel.. seksi... ve kezbanlık yapmıyosa... dinlerim o hatunu...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...