Erkekler bir kadinla konusurken neden olmasi gerektiginden daha fazla goz temasi kurup odaklanirsiniz?

Dun basima geldi biriyle konusurken yanimda arkadaslarimda vardi kimseyi takmadan sadece benle konuştu konusurken bakışlarini konusma bitene kadar dakikalarca gozumden cekmedi odaklandi resmen goz kirptigina suphe ettim artik neden bu kadar fazla goz temasi kurdu anlayamadim sizce?

Güncellemeler:
Kafami cevirdim baska yere artik fazla odaklandi diye ona baktigimda hala bakiyordu yani ortak bisi anlattigi halde yanimdakilerle goz temasi hic kurmadi ve acayip odaklandi kitlendi resmen
Normalde konusuken gozlerini kacirir surekli bakmazdi su siralar hele dun artik icimden yeter cok baktin cek su gözlerini diye geçirdim icimden o kadar fazla odaklandi

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• ben cok bakamam

1|0
    0|0
    • Bende cok bakamam ama dun karsimda konusan fazla bakti ve sizlerden yprum istedim nedeni ne olabilir?

• Oyleymis

Erkekler Ne Diyor 14

• artık gör gizlisi saklısı kalmadı demeye getiriyor sanırım

1|0
    0|0
    • Hoslaniyormu yani biz göz temasiyla buna emin olamayizz

• olabilir benim ihtimalim bu bakalım zaman ne gösterecek

• Hayirlisi ya

• gozunu sana dikmis bayragi dikecek

1|0
    0|0
  • Ben odaklanmam

1|0
    0|0
  • Biri seni silksin

1|1
    0|0
  • Anlasilmiyacak bir sey degil :)))

1|0
    0|0
    • Ne acikla

• Neden oyle gostermek isterki kendini

• Seni duduklemek icin maalesef :(

• Yapmam

0|0
    0|0
  • Çocuğun gözleri renklimiydi?

1|0
    0|0
  • Bunu genelde 30-45 yaş aralığı erkeklerde hissedersin. Kendini beğendirme ya da karşısındakini etkileme ihtiyacı hissederler...

0|0
    0|0
  • aslında güzel birşeydir seni dikkate aldıgını gösterir

0|0
    0|0
  • bu samimiyetin derecesine göre değişen bir durum, eğer yeni bir arkadaşlık ya da her neyse ilişki türü karşı tarafı kale almanın göstergesi. Ama birbirini tanıyan niyetleri her iki tarafçada malum iki kişinin çok sık yapacağı bir eylem değil

0|0
    0|0
    • Tanıdığım biri ya benden bikac yas buyuk yanimsa arkadaslarim vardi sonra bisi sordum konu actim gozlerini bir dikti bida cekmedi surekli anlatti durdu dakikalarca odaklandi bana yanimdaki arkadaslarlada konusmadi siz demesi gereken yerde bak sana bisi anlatcam diyip direk bana odaklandi boyle yapmasina sasirdim

• Bakalim yapicam

• hadi hayırlısı

• Belkide gozunde çapak vardir

0|0
    0|0
  • İnsan aşık olduğu kızın gözlerine bakar, o gözlerde bana yer var mı diye belki de.

0|0
    0|0
    • Himmmmmmmmm ya normalde konusukren bu kadar fazla goz temasi kurmaz hatta baska yerlere bakip dururdu su siralar heleki dun olmasi gerektiginden fazla gözüme odaklandj

• Ben yariyom saat gec oldu sana iyi geceler umarik hayatin boyunca mutlu olursun; )

• İyi uykular, iyi geceler. Sağol güzel dileklerin için.

• Biraz daha kolay güvenseniz bu tarz şeylere gerek kalmaz inan bana

0|0
    0|0
  • Baştan çıkarma

1|0
    0|0
    • Bastan cikarma ne alaka ki

• Hoslaniyorum lakin bir bakisla kendimi kaptirmam

• Yavaş yavaş işte 😄

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...