Türkiyede ki kızların büyük çoğunluğu neden kendini bu kadar beyenmiş?

Bu gün nasılım diye resimlerimi attım. Bir kaç kız dışında çoğu, kendini beynemişçesine bana tipsizsin ne bilmem tirreksin dedi. Ama tanısalar önümde titrerler. Bana bunu diyen kızların biri hariç, hepsi bir şeyede benzemiyor ama yinede kendini çok beyenmişler. Tamam öyle olsun, bundan sonra bana pas veren yabancı kızları kolay kolay geri çevirmeyecem ve Türkiyede ki kendini çok beyenmiş kızları ruslarla karşılaştıran erkeklerede bir şey demiyecem. Artık bende kırıcı olacam. Rus kızları hiç olmasa dürüst be yalan yok..

TÜRK erkeği, size muhtaç değildir. Siz bize muhtaçsınız. Hangi Yabancı erkek size pas veriyorda böyle övünüyorsunuz? Bana 2 rus teklif etti ama ben geri çevirdim. Bizim gibi ağırbaşlıları asla hak etmezsiniz!

Güncellemeler:
3 ülkenin kızları beni beyeniyorsa, kesin sorun sizin kendinizi çok beyenmişliğinizde. Hiç bir şeye benzemiyorsunuz, benzeyenlerede sahip olmadığınız için, tipsiz diyorsunuz. Hiç muhtaç değilim size bundan böyle sizleri kötüleyenlere asla bir şey demem. Yurt dışına gidin sorun bakalım Türk erkekleri nasıl, kızları nasıl diye. Bizi yakışıklı sizleri çirkin diye biliyorlar..

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bir dolu abazan erkek peşinde de ondan.
    Kendilerini beğensinler boş ver. Kızlar zaten peşlerinde koşanları pek kale almazlar. Peşlerinde koşmayanın peşinde koşarlar. Sen de kızlarla ilgilenmezsen kazanan sen olursun.

0|1
    1|0
    • İlgilenmiyorum zaten evlenmem bu kızlarlar. Annem Azerbaycanda. Azeri kızıyla evlenmeyi düşünüyorum. Hiç değilse, namuslu ve güzel oluyorlar. Bunlar gibi kendini beğenmiş değiller.

Kızlar Ne Diyor 2

• Canım sen bence direk Rusya'ya git, bu kadar Türkçe yazım hatasıyla Rusçayı daha rahat konuşursun.

2|0
    0|1
    • Yo. Hukuk fakultesi okuyorum. Ortalamam iyi çok şükür. Bence senin gözün görmüyor.

• Yav he he ister inan ister inanma sana hiç bir şey ispat etmek zorunda değilim. Benim kim olduğumu Allah biliyor zaten. Bu ülkeden kovma hakkına da sahip değilsin. Kendinizi beğenmişsiziz aynen öyle. Hiç bir şeyede benzemiyorsunuz. Güzelleriniz çok nadir onlarında burnu havada. Neden rus kızı sorusuna cevap işte burada. Rus kızları kendini beyenmez. Bundan böyle artık bende kırıcı olacam. 3 ülkenin kızları beni beyeniyor, siz alay ediyorsanız, sorun sizde.

• Bir gün makam sahibi olunca inşallah. Kurum avukatı ve ya savcı seni bulur yüzüne gülerim. Kim yalan söylüyormuş diye...

• Beyenmis degil o

1|0
    0|0
    • Gece kafası işte hayli ders çalışıyoz malum fakulteyi uzatmadan bitirmek için.

Erkekler Ne Diyor 2

• Abazalar sayesinde popoları tavan yapıyor

0|1
    1|0
  • sakin ol şampiyon

1|1
    0|0
    • Kusura bakmasınlar çok kaşınıyorlar. Meymetsiz olanlar bana tipsiz diyor ya.. Hiç gülesim yok 3 ülkenin kızları beni beyeniyorsa, kesin sorun bunlarda.

Yükleniyor...