Türkiyede ki kızların büyük çoğunluğu neden kendini bu kadar beyenmiş?

Bu gün nasılım diye resimlerimi attım. Bir kaç kız dışında çoğu, kendini beynemişçesine bana tipsizsin ne bilmem tirreksin dedi. Ama tanısalar önümde titrerler. Bana bunu diyen kızların biri hariç, hepsi bir şeyede benzemiyor ama yinede kendini çok beyenmişler. Tamam öyle olsun, bundan sonra bana pas veren yabancı kızları kolay kolay geri çevirmeyecem ve Türkiyede ki kendini çok beyenmiş kızları ruslarla karşılaştıran erkeklerede bir şey demiyecem. Artık bende kırıcı olacam. Rus kızları hiç olmasa dürüst be yalan yok..

TÜRK erkeği, size muhtaç değildir. Siz bize muhtaçsınız. Hangi Yabancı erkek size pas veriyorda böyle övünüyorsunuz? Bana 2 rus teklif etti ama ben geri çevirdim. Bizim gibi ağırbaşlıları asla hak etmezsiniz!

Güncellemeler:
3 ülkenin kızları beni beyeniyorsa, kesin sorun sizin kendinizi çok beyenmişliğinizde. Hiç bir şeye benzemiyorsunuz, benzeyenlerede sahip olmadığınız için, tipsiz diyorsunuz. Hiç muhtaç değilim size bundan böyle sizleri kötüleyenlere asla bir şey demem. Yurt dışına gidin sorun bakalım Türk erkekleri nasıl, kızları nasıl diye. Bizi yakışıklı sizleri çirkin diye biliyorlar..

0|0
23

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...