Kızları nasıl güldürebilirim?

Nasıl sohbet etmeliyim mimikler onemlimi yanı jestler vs. Nasıl bakmalıyım bişey konuşurken?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Güldürebilirim diye soruyorsan mizah yeteneğin yok demektir kardeş. Çok mu güldürmek istiyorsun? Hiç kasma direk gıdıkla.

0|0
    0|0
    • Kızları gıdıklasam yanlış anlarlar

En İyi Erkek Görüşü

• Bu içten gelecek kardeş, karakterinde olacak yani, asla övünmek olarak algılama ben mesela gerek espirilerim gerekse birşeyleri anlatış tarzımla insanları güldürmeyi başarırm bu cocukluktan beri var, senin içinde yoksa zorlama yapmacık durur

0|1
    0|0
    • Aynen öyle katılıyorum. Yapı meselesi bu. Yoksa kendini yormaktan ve daha kötüsü berbat bir duruma düşmekten başka bir işe yaramaz herkes kendi olmalı. Kasmadan.

Kızlar Ne Diyor 1

• kaliteli olan her türlü espiriye güler kızlar ama bide bel altı espiri yapma bazıları ciddiuye alıyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Mimikler önemli

0|0
    0|0
  • önce erkekleri güldürmekle başla... erkekleri güldürebilirsen kızlar kolay :D ota boka gülüyorlar zaten... şimdi eksi yağmuruna tutarlar beni ama çoğunluk öyle :D
    neden gülüyorlar acaba... yoksa tipimde bir bozukluk mu var (._.)

0|0
    0|0
  • Boyle guldurmeye ugrasarak gulduremezsin. Icinde varsa normal hayatta guldurursun. Ben bazen konusurken guluyorlar anlamadan komik seyler soyluom

0|0
    0|0
Yükleniyor...