Yaptığınız en büyük trollemeyi yazar mısınız?

Liseliyken teklifimi kabul etmeyen beni 6 ay peşinden sürükleyen bir kızı seneler sonra arayı bir vesileyle bulunca, 1 ay arayı bulup 1 ay sonra Sivas'tan İstanbul'a getirip otogardan karşılamamıştım. Küfürler ve hakaretler tabi birkaç gün sürdü ama hiçbirine aldırış etmedim cevap vermedim. Benim en büyük trollüm buydu. Anlatır mısınız birkaç tane

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ulan helal olsun sana be :D ayni benim kafadansin bende balik burcuyum 10 sene de gecse o intikami ayni sekilde alirim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• üniversitedeyken arkadaşla üni resmi sayfasından okulu yeni kazananları korkuturduk :D hatta bir kere fazla abartmışız kızın biri gelmekten vazgeçti sonra dayanamadık anlattık gerçeği dedik kızın geleceğiyle oynamayalım :D

0|0
    0|0
  • Biri eyelinerı Allah katına kadar uzatmışsın diye soru yazmıştı bende "Allah katına varamadan ucu sana batmış ama sen bilirsin" demiştim. Hiç unutmam :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Lise 3 te fake kız hesap açıp aynı kendi sınıfımızdan arkadaşı kekledik arkadaş tenefüste okuldan kaçtı kışın saat 10 civarı yarım saat mesafe olan bir mekana gitti boş geri döndü hala gülerim :D

0|0
    0|0
  • Senin ki iyiymiş 😄

0|0
    0|0
  • yanlız efsane olmuş tebrikler :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...