Kızlar benimle dalga geçiyor?

Arkadaşlar söylemicem diyordum ama artık dayanamıyorum nasıl olsa beni tanımıyorsunuz lütfen biraz beni dinleyin ve yalnız bırakmayın. 24 yaşındayım küçükken havale geçirdiğim için görünüş itibari ile sizler kadar iyi değilim siz hepiniz ne güzelsiniz bir de ben hep evde oturmaktan dışarı çıkmamaktan dolayı 141 kilo oldum boyumda 1.23 insanlara aşağıdan bakmaktan bıktım büfeden gidip su alıyorum adam nerdesin birader diyor akşam dolaşmaya çıktığımda annen baban nerde kayboldun mu sen diyorlar. Bu yaşıma kadar ailem ve akrabalarım hep yanımda oldular fakat ne zaman dışarı çıksam veya biriyle tanışsam hep dalga geçiyorlar özellikle kızlar gördükleri zaman bir cisim yaklaşıyor diye dalga geçiyor lütfen yardım edin sizce napmalıyım?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Ayyyy öyle insanlardan nefret ederim sanki kendileri kusursuz. Bosver yaa bosver takma kafaya. Biliyorum psikolojiksel bir sey oluyor ama gercekten bosver düsünmemeye calis. Cahil cahil insanlar. Geri cevap verme bile degmez öyle insanlara.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bii yerlerden ses geliyor ama goremedim kimki o konusan

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aslinda ne desek bos laflarimiz birseyi degistirmeyecek. Bakış acini değiştirebilirsin kendinden daha iyi degil de daha kötü durumda olan kisilerle kiyaslasan kendini daha iyi olabilir. Disaridaki insanlara gelecek olursak. Rabbim iyilerle karsilastirsin

0|0
    0|0
  • Onları takma sonuçta senin elinde değil ki bu Rabbim böyle uygun görmüş böyle yaratmış seni ne var bana da çirkin diyolar ama ben takmıyorum

0|0
    0|0
  • az oncede kız bnmle sasıyım dıe dalga gecdı dıodun anlamadım

0|0
    0|0
  • resimdeki kim o zaman

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Boyun gerçekten 123 mü yoksa yanlısıklamı yazdın insanlar çok acımasız olabılıyor senın yapabileceğin ilk once o kıloları vermek ıle ıse baslamak olabılır

1|0
    0|0
  • Allah onların binbir türlü belalarını versin. Her insan pırlantadır bu da senin alın yazın. Yaradılanı severim YARADAN'dan ötürü. Kafana takma sen bunları.

0|0
    0|0
Yükleniyor...