Gidenler ve sandıklarımız?

Gidenlere hitaben..
Gitmeler üzerine kurulmuş bir hayatı yaşıyoruz çogumuz belkide hepimiz bilemiyorum, herzaman gitmedimi insanlar sizdende herkes gitse bile ben yanındayım diyerek gitmedilermi? bir bakıyorum arkama yığın yığın insan bırakmışım arkamda, yığın yığın acılar bırakmışım, aklıma geldikce hala içimin acımasına sebep olan içimi acıta acıta büyümemi saglayan. Bazen düşünüyorum neden acılar diye, Birini seversin çok seversin gülüşlerinin sebebi olur o seni üzmesini bile seversin ama sonra bir bakarsın ki yüreginin tam ortasında bir boşluk açar ve gider kendinide o boşluga iter ve gider daha sonra her gelen giderek o boşlugu dahada büyütür. Ben bu hayatta kime deger verdiysem hiç alamadım ki karşılıgını hep gitmek için geldiler bana, içimdeki boşluk bir mezara dönüştü zamanla o boşluktaki mezarlar arkadaşlarımıda barındırır aynı zamanda kimseye güvenmemeyi ögrenirsin..

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Oysa sen Gittin..
    Yokluğuna gebe geceler her güneş batışında sensizlik doğurdu..
    Ben sensizlikten eksildim, yok oldum günden güne..
    Herkesi sığdırdığın kalbine bir benlik yer açamadın sadece..
    Sen gittin.. ben yokluğumu varlığına armağan ettim!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sonra da ''ya sen insanlara neden güvenmiyorsun bu kadar'' derler. :)

1|0
    0|0
    • Evet dalga gecer gibi sanki

• Sevgili, akrabalar, arkadaşlar ya da öyle görenenler, çevremizde veya haberlerde vb. gördüklerimiz, duyduklarımız varken sebep arıyorlar. İnsan tabikii de güvenmek ve pişmanlık yaşamamak istiyor fakat bu o kadar kolay olmuyor. Bazen karşısındakini deneyenler oluyor ve ben hiç kızmıyorum bu insanlara. Çünkü haklılar ve neler yaşadıklarını bilemeyiz.

• Aynen öyle

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...