Kötü biri olabilir miyim?

Yeni üyeyim sayfayı bile incelemeye fırsatım olmadı henüz. Yazmaya ihtiyacım var. Belki konuşmaya ama konuşacak insan yok etrafımda çoğu zaman kendi kendime konuşuyorum -daha çok isyan etme şeklinde olsa da.- Sıkıldım, aklınıza gelebilecek herşeyden herşeyimden. Bir insan bu kadar kötü olabilir mi her seferinde bu kadar suçlu bu kadar yalnız olabilir mi? Bu kadar kötü müyüm diye sormaya başladım kendime. Niye anlaşılmıyorum bende mi problem var anlamıyorum. İnsanlar konuştukça gerçekten iğrenç bir insan olduğuma inanmaya başladım kendimden nefret ediyorum. Kurtulmak düşünmemek istiyorum. Bütün insanlar gibi duyguları alınmış basit biri olmak isterdim...

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Belkide korusundur kendine tarafsız bu şekilde bakmayı dene

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dediklerini tam anlayamadım. Ama bende çok düşünüyorum. Bende mi sorun var, insanlar neden beni sevmiyor, acaba arkamdan konuşan var mı, neden kendimi çirkin görüyorum vesaire.. Bunlar hep çok düşünmekten. Ve sanırım çözümü yok. Olsa bulurdum.

0|0
    0|0
    • Evet çok düşünmekten diyorlar ki düşünme o seçenek nasıl seçiliyor anlamıyorum düşünme takma diyince tamam problem çözüldü. O kadar basit olsaydı keşke... Çözümü bulabilmen dileğiyle.

• Sen böyle deyince aklım karıştı. Eskilere göz attım. Arkadaşlarımla ilişkimde olsun sevgilimle ilişkimde olsun hep duygusal bir yaklaşım içindeyim. Ben onlara ne kadar bağlıysam onlardan da bu tepkiyi bekliyorum. Sanırım bu düşünce mahkumluğu gibi bir şey. Nedense bu kafayla pek yaşayacağımı da düşünmüyorum. Benden başka böyle biri olduğuna hiç ihtimal vermemiştim. Özelden konuşalım istiyorsan. Merak etme bela olmam. :)

• Çok iyi olur gerçekten

Erkekler Ne Diyor 5

• Aykut Oğut - Keşke Kadın Olsam kitabını al ve oku. Ben %100 eminim ki bu düşüncelerin 180 derece değişecektir. Sana inandırılmaya çalışılanı bırak, kendi gerçek değerine odaklan..

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim en kısa zamanda kitabı edinmeye çalışacağım.

• Herşeyi çok düşündüğüne göre detaycı birisini. Yani duyguların davranışların bir bulmaca gibi geliyo insanlara. Ve çoğu insan bulmaca çözmeyi sevmez maalesef :/

0|0
    0|0
    • Evet problemi biliyorum duygusalım detaycıyım. İnsan kendini nasıl değiştirir ki

• Değiştiremezsin. Uzun zamandırda yalnızsın diye tahmin ediyorum.

• Kendi kendine konuşmak normal ama kendine cevap vermeye başladıysan tehlike canları calıyor demektir. Yaz buraya bak bende yeniyim 4 xp yapmaya çalışıyorum deli gibi...

0|0
    0|0
    • cevap veriyorum hatta kendi kendime tartışıyorum bile, normalde yazıyorum kendi kendime ama belki buranın da faydası olur.

• Go to hell

0|0
    0|0
  • Sonuc?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...