Ne kadarda geçleri sömüren bir ülke değil mi?

bikere baştan başlıyor bütün mesele alah rızkını verir deyip doğurup duruyorlar küçük insanları günahlarına ortak ediyorlar... büyüyünce harçlığını çıkarmak için çabalıyorda çabalıyor bazı ana babalar paraları olsada çocuğuna para vermek istemiyor... eğer çocuğunu üniversiteyi bitirene kadar adam gibi destekliyceksen çocuk yap yoksa senin yaptığını hayvanlarda yapar...

ayrıca cin. sel özgürlük tanınmıyor özellikle kızlara, mesela odamdayım 23 yaşındayım hala bizimkiler odaya baskın yapar gibi girer bilgisayarımı kontrol ederler falan. hayır yani orda hoşuna gitmeyen bişeyde çıkabilir...çocuk değiilimya cin, sel içeriklli birşeye bakmakta bir sakınca görmüyorum... ayrıca bir bayanım odama bu şekilde girmemelerini defalrca söyledim. babam kaç kere üstümü değiştirirken yakaladı gerçi eve gelen misafir bile destursuz dalar odama...

mesela sizi bilmem ama evlilik öncesi cin, sel yaşam hep ayıptır, bana göre değil benim ihtiyacım var ve evlenicek lüksümde yok ayrıca kimseylede o kadar ciddi düşünmüyorum eve bir erkek arkadaşımı getirsem bunu bile gizli gizli yapmak zorundayım konu komşudan... herkes kendi doğrusuyla yaşasın ama kendi doğrularımızı bile saklar olduk...

sevgilini öpsen p**evenk ya da o... pu olursun... helel baban seni o şekilde görürse kan çıkar bırak sek. s denilen şeyi sevdiğinin elini bile tutmak seni tedirgin eder... ha bide acayip namuslu (!) akrabalara rastlamaktan korkarsın çünkü zaten dedikodu arayışındadır onlarda...

herşey pahalıdır bu ülkede diğer ülkedeki gençler paralarının yarısını eğlenceye harcarken biz hayatta kalmak için harcıyoruz yol, kira, faturalar ve yemek kaliteli bir kot pantolon , ceket bile alana kadar kenara para koyuyoruz... mekanlar pahalı gönlümüzce eğlenemiyoruz 20-30 yıllık arabalar yurt dışında belki 500 dolara satılıyordur belki 1000 dolar burada ise 20 yıllık bir şahin'i 5 bin liraya alıyoruz... sizcede öyle değil mi? daha çok sebep yazardım ama boşverin gitsin aklınıza geleni de siz yazın

0|0
17

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...