Selam vermek neden zor olsun ki?

Insanlari anlamak zor, yolda sokakta , otobuste vs rastgeldiginde bazen yakin munasebeti oldugu insani bile görmezden gelebiliyorlar, selam vermeden yahut kafasini cevirip gormezden gelme tavrini takinan insanlar var , hayir anlamiyorum bir tebessum ya da bir merhaba bukadar zor mu? sebep cekinmek mi? Nedir? :)

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bana kalırsa çekingenlik değil, güvensizlik rol oynuyor. Bazen birisine merhaba demek bile hayatında yaptığında en kötü şey olabiliyor.

Metrodayken birisi bana "Selam, naber?" dedi ve hayat hikayesini anlattı. Ben sıkıntıdan patlamış, içimden "Artık git." diyordum sadece. Konuşmasaydım keşke dedim ve birisi böyle bir şey yaparsa hemen kesmeyi tercih edicem.

0|0
    0|0
    • Tanimadigim insanlarla pek muhattap olmam gerekte yok gibi sanki :) paylasimim tamamiyle tanidiklarimdan yola cikarak... evet guvensizlikten kaynaklaniyor olabilir , iyi ifade.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Kanadada yaşanan kibarlıkla ilgili bir liste okumuştum gözlerim doldu mk bu nasıl medeniyet diye, asansörden inerken tiksindiğim lavuklara günaydın kolay gelsin derim.

0|0
    1|0
  • Selam vermek sünnet almak farzdır.

0|0
    0|0
  • Bazen öyle bir dalıyorumki, alt komşumu aynı durakta tanımıyorum. Olmuyor değil :)

0|0
    0|0
  • Çıkarı olsa işi düşsse tam tersi olur.
    Çok seviorum bu dediğğin durumu yapıp da işi olunca yavşayanları görüp de senden bir istediğim ama yanlış anlama deyince lafı agzına gömmesi olmaz demesi süper bir durum böyle de düşün :D

0|0
    0|0
  • selam :D

0|0
    0|0
  • Telefonlar insanı yabaniye dönüştürdü.

0|0
    0|0
  • Ankara bu konuda top 1 de:-(

0|0
    0|0
    • Ankarayla sinirlama bence :)

• İzmir flan iyi bu konuda yine insanlara merhaba deyince cevap verip bir tebessüm oluyo yüzlerinde

• Iklim belki karakterlerine yansiyordur ne dersin :) fakat bu samimi yaklasimi yakin tanidigimiz arkadaalarimuzdan gorsek bide keske. yolda gorunce tanimamazliktan geliyor kimisi , beni gicik eden durum bu :)

• Beni anlatmışsın. Ne kadar az insanla konuşursam kendimi o kadar rahat hissediyorum.

0|0
    0|0
  • selamun aleykum bacım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...