Sosyalist babanın faşist oğlu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sosyalist babanın faşist oğlu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Oğlu daha akıllı diye düşünürüm

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

• hiç bir şey

0|0
    0|0
  • baba için zor durum :D :D kısaca çüke gelmiş bir adam profili kardeşim :D

0|0
    0|0
  • Önce insan olunda sonra ist olursunuz :)

0|0
    0|0
  • Sosyalist bir baba çocuklarına baskı kurmayacağı ve serbest bırakacağı için her görüşten çocuğu olabilir. Ama Faşist bir baba çocuğunu diğer görüşlerden nefret etmesini sağlayarak yetiştirdiği için oğluda ancak faşist olur.

1|1
    0|0
    • ahahahha çocukluğum babamın bana sosyalizmi anlatması ve ırkçılığı kötülemesiyle geçti. yok çav belladır yok gündoğdudur bıktım. Beni sosyalizmden yukarıdaki pkk yanlısı sosyalistler yüzünden soğudum. Artık devrim pıtırcıkları ve sosyalistler emperyalizmin esiri olmuş durumdalar. Ben şu halimle bile bunlardan daha sosyalistim.

• Onlar sosyalist değil ki. Eline silah alarak hak aramayı sosyalizm miş gibi gösterenler senelerce sosyalizmi yanlış tanıttı. Benim babam bana sosyalizmi hiç anlatmadı. İşine bak, dersine çalış, kavga etme, ırkçılık yapma gibi öğütler verdi. Ama ben babamın sosyalist olduğunu bildiğim için onu örnek aldım ve bu yolu seçdim. Bana baskı yapılmadı ama şimdiki nesile yoğun bir beyin yıkama programı uygulanıyo. Özellikle bu eğitim sistemi tamamen sosyalizmi hedef almış tek bir görüşe mensup kişiler yetiştirmeye odaklanmış bir sistem.

Yükleniyor...