Disarida yururken yaninizdaki bayana bakildigini gördünüz ne tepki gosterirsiniz beyler?

Bu esiniz kiziniz anneniz sevgiliniz baciniz arkadasiniz vs... bir erkeğin ona baktigini gordunuz ne tepki verirsiniz? Bayan arkadaslar peki siz bu durumda ne yaparsınız?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• allah ya bana verır ya onlara.. yanımdaki kadın emanetdır.. bızde emanete sahıp çıkılır ne ıtlık yapılır ona karsı! nede ıtlık yapmasına müsaade edılır.. allahım hıc bır erkegı bu duruma dusurmesın ama bır erkek başka ne ıcın yasarki!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Erkek olan bakmaz.

1|0
    0|0
  • Bende adamı zikicekmiş gibi bakarım bir ters hareketinde kurtarsın kendini kurtarabiliyorsa. Hiç fark etmez yanımda hangi kızın olduğu o kız benle geziyorsa bana emanettir kimse bakamaz. Kız kendisi sorun etmiyosa bile gitsin başka yerde sorun etmesin benim yanımda sorun olur..

1|0
    0|0
  • bişey yapmam

1|0
    0|0
  • Öldürürüz, gebertiriz, çok pis yaparız falan. Az ilerde bi' başkasını görürüz:

-Kanka hatuna bak lan!

1|0
    0|0
  • Ben bakmadan yürüyorum yere bakarak

1|0
    0|0
  • dışarısı hep i*ne dolu

1|0
    0|0
  • :D döviyim mi?

1|0
    0|0
  • Çok pis küfür ediyom böylelerine

1|0
    0|0
  • dik dik bakmıyosa tatsızlık çıkmasın diye aldırış etmem

1|0
    0|0
  • 2 ablam var bu yüzden dışarıda sapık bir niyetle kimseye bakmıyorum. Yanımda ablam olur kız arkadaşım olur birinin baktığını görürsem ordan ilk etapta uzaklaştırmaya çalışırım hee baktım halen bakıyor orda insanlık değil erkeklik devreye girer.

1|0
    0|0
  • Güzele bakmak sevaptır :)
    Tacize dönüşürse durum şiddet uygulamak haktır artık.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ohooo her bakana laf ederlerseee...

1|0
    0|0
  • Çekirdek falan aliyimi abi, altinada bir sandalte çektikmi oh ne guzel izlede dur :D derim :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...