Aşk mı para mı?

Munazara odevimiz var konusuna icin buna kara verildi sizce hangisi ve nedenleri ney?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• paraa :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aşk karnı para da gönlü doyurmuyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Para=Güç Aşk=Eziyet=saflık=mallık

1|0
    0|0
  • Para

0|0
    0|0
  • Münazarada savunduğun fikrin olması önemli değil, önemli olan savunmadığın fikri bile karşındakine inandırmak, bu yüzden güncel hayattan güzel örnekler ve istatistiki bilgiler vermelisin. artıalrı eksileri diye bakma sen savunduğun fikrin özelliklerini anlar, karşı fikrin ise eksilerinden bahset :)

0|0
    0|0
  • Lahmacun :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hayatı filmlerden ibaret sanan insanlar veyahut henüz hiçbir zorluk görmemiş kimseler için bunun cevabı aşk olacaktır büyük ihtimalle, ama geleceğe dönük planları olan mantığını ön planda tutarak hareket eden insanlar cevap olarak para seçeneğini seçerler. Bana kalırsa aşk bu dünyadaki en güzel şeylerden bir tanesi tabikii gerçekse. Gerçek aşkın uğruna ölmek gebermek olduğunu sanmıyorum bunu da dipnot düşeyim. Ama seçeceksem tabiiki parayı seçerim çünkü aşık olduğum adam sonuçta benim hayatımı gelip kurtarmayacak, sevgilimden ziyade kocam dahi olsa onun cüzdanından geçinmek yerine. Ama şöyle de bir şey var şu an sevgilime gerçekten aşığım ve ilişkimiz muazzam gidiyor, bunu önüne trink para vericekler değişir misin deseler Hayır cevabım net olur. Çünkü o para elbette tükenecek ama bizim ilişkimiiz bir gün bitse bile yaşadığımız milyonlarca güzel dakika şimdiden sonsuzlukta yerini almaya başladı bile. Soru istediğin yöne çekilebilicek bir soru aslında şu an bu denli sevdiğim bir sevgilim olmasaydı cevabı göz kırpmadan para olurdu, lakin şimdi çekimser kalıyorum.

0|0
    0|0
  • aşkkkkkkkkkkkkkkk

0|0
    0|0
  • Aşk her zaman karsina cikmaz ama parayi bulabilirsin bence

0|0
    0|0
  • Para arası aşk :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...