Yahu sizin karşı cinsten başka derdiniz yok mu?

Yahu arkadaşlar uyuyamıyorum sınavlarım var totomu kaşıyacak vaktim yok ideallerim de var örneğin çok iyi yabancı dil öğrenmek olsun bilgisayar bilmek olsun bir sürü var sonra sağlığım için spor olsun ama millet totosunu yaymış sevgili derdinde hayır kıskanmıyor değilim ama ne biliyim tek derdim de evlenip çocuk yapmak değil yani öyle mi olmalı?

0|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

• herkesin derdi başka

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hay düşünceni seveyim yahu... AYNEN!!!

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Anam millet aç aç. Ben bile açım. Sevgiye hasret gitmişiz dolayısıyla örneğini verdiğin güzel konulara eğilemiyoruz.

0|0
    0|0
  • bir kadının en iyi kariyeri evde olur benim için.. :D yobazım bu kadınların çalışma konusunda.. memlekette bu kadar işsiz güçsüz adam varken ev geçindiremiyoken bırakın kariyer yapmayı da insanlar evlerine para götürsün.. ;)

1|0
    0|0
  • Birileri insanlığa faydalı olmalı
    Teşekkürler

1|0
    0|0
  • herkesin derdi kendine özel.. senin idaallerin okumak, kimisinin derdi saglık. kiminin derdi yokluk. herkesin ideali bir üst sınıfa terfi etmektir

0|0
    0|0
    • Koca bir üst sınıfa terfi mi eleştirdiğime bakmayın sadece onların rahat hayatlarını kıskanıyorum yan gel yat koca parası ye ooohhh 😊

• kendini ihmal etme totoyu yaymana gerek yok

1|0
    0|0
  • Herkes kendi hayatına yön verir önemseme

0|0
    0|0
  • Kadın kısmı ; ya evlenecek ya da kariyer yapacak. Bu durumda kariyer yapacak olan sensin.

Bence laf atma o kızlara sonuçta onlar da bu hayatı seçmedi. Durum bunu gösterdi.

0|0
    0|0
  • Valla kardeş ben bir sevdaya tutuldum dunyayı görmuyor gozum universte mezunuyum gerekirse ayakakbı boyarım simit satarım o yanımda olsun yeterki yemişim kariyeri yabancı dili parayı pulu hayatı mutlu olmak için yaşayın paranın alamadıgı şeylere sahip olunca anlarsın

0|0
    0|0
    • Belki de ben aşkı yaşamadığım içindir ama ciddiyim hiç güvenemiyorum çevremdeki insanlar o kadar menfaat ve çıkar uğruna aşkı küçültüyorlar kii

• Allah büyük doğru zamanı doğru insanı beklemelisin. Onu ilk gördüğümde kalbimin atışı vucudumu sallıyordu :)) bu arada görücü usulu...

• Tabii ki oyle olmamali ama seninki gibi de olmamali tumuyle , iliski hayata heyecan katar ama asla hayatin tumu olmamali. Birilerini sevmeyi deneyin goruceksiniz dunya daha guzel olacak ☺

0|0
    0|0
  • Totosunu kaşıyacak vakti yok ks de takılıyor.

0|0
    0|0
    • Ahahaha 😂 Orada mübalağa yaptım hani şu abartma sanatı olan bilir misin 😂

• Ahahah latife mi 😂 İyi latifeymiş

• Teşekkür ederim.

• Ay dotum

0|0
    0|0
  • Boşver sen onları. Sen sandıklarını yap yeter. Kısmetin seni bulur heryerde

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok kafarm rahat :)

0|0
    0|0
  • Güldürdün jsjs Xd sende iş kadını potansiyeli var bari sevgili aşk meşk işlerini danışarak kenara bıraktığına değer

0|0
    0|0
  • Düşüncelerimi aynen dile getirmişsin.

0|0
    0|0
  • He işte budur ssvshsd

0|0
    0|0
  • Napsakki ya biz mi evlensek 😅😅

0|0
    0|0
    • Ahahah 😂 Şimdi sana evet dersem Millet der ki yukar da ne sormuş aşağıda ne diyor 😂 Aramızda kalsın teklifini kabul ediyorum sen al nikah tarihi ama kimse bilmesin 😂😊😊

Kızlar Ne Diyor 9

• Hiç vallahi:/

1|0
    0|0
  • Hepimizin bir sürü derdi var,

Mühendislik fakültesi öğrencisiyim, derslerim ağır üstelik %100 ingilizce.

Yurtdışına cıkıp orda bir staj yapmak istiyorum.

Her gün vaktim olsa da spor yapsam diye iç geçiriyorum aama haftada 2 defa en fazla.

Bunların yanı sıra ben de en çok kalp meselelerimi dert ederim, cünkü insan dertlerine ortak bir sevgili de arıyor aynı zamanda :)

0|1
    0|0
  • Kesinlikle öyle olmamalı. Benimde seninle aynı dertlerim var. Hatta çoğu kişi de de vardır. Sadece bazıları göstermiyor ya da başka sorunlara yoğunlaşıyor.

0|0
    0|0
  • Sorma yahu ya

0|0
    0|0
  • yani bende anlamadim burada olan bagzi kisileri. azmislarmi bagzilari gögüsünü cekip koyuyo anlamadim gitti bende tek dertleri o olmus sanki..

0|0
    0|0
  • Herkesin derdi kendisine. Nerden bilebilirsin ki? İnsan ailevi meselelerini, hastalığını ulu orta konuşamaz ki. Bunlar ciddi yaradır. Yargılamamak lazım.

0|0
    0|0
    • Bir şey anlamadım benim dediğim hayatı sadece ergence aşka adayanlar

• sus la

0|0
    0|0
    • Hoşuna gitmedi sanırım 😂

• Bilmem belki öyle yapsak daha iyi olacak

0|0
    0|0
  • saçma boş yaşayan insanlar işte

0|0