Boga burcu kadını içine kapanık mı olur?

Boga burcu kadını içine kapanık mı olur? Onu açmanının yolu var mı? Sevincini hüznünü içinde yaşayan insanın duygularını nasıl açıga çıkarabilirim?

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• boğa burcuyum ve hiç de içe kapanık değilim. bence yetiştirilme tarzıyla alakalı.

0|1
    0|0
    • galiba ya
      çok içine kapanık yürüyorum ha bire ona ama ondan hiç tepki gelmiyor utanıyor
      yorum yapmıyorum ve bende kalsın kelimeleri kullanıyor hoşuna gittigini biliyorum yalnız

• bence ya sakladığı bir şey var ya da zaten çekingen biri. onu böyle kabul etmelisin belkide.
      bazen biraz geri çekilmek de işe yarar. ona yokluğunu hissettirmek. seni kaybetme korkusu.

• onu da hissettirdim 3 gün görüşmeyelim sen düşün dedim 2 gün gece mesaj attı konuşmak istiyorum ben sana alıştım iyiki varsın dedi. bana karşı boş olmadıgını biliyorum lakin ondan iltifat ya da güzel sözcük duymak imkansız gibi. başka biri oldugunu düşünmüyorum gayet samimi ve dürüst.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sev onu, hissettir karşılık bekleme. Bırak biraz zaman geçsin alışsın sana. Yavaş yavaş çözülür zaten.

0|1
    0|0
    • 1 ay oldu hala yok bir şey hoşuna gidiyor bana karşı boş degil gibi ama bende kalsın diyor seni seviyorum diyorum yorum yapamıyorum ne diyecegimi bilemiyorum ki diyor

• Ozaman onu böyle kabullen ya da ayrıl.

• ayrılmak mı asla çok seviyorum onu kabul ederim mesele degil.
      ben onun yapısımı öyle yoksa bana karşımı öyle bunu bilmedigim için sizlerin yorumuna açtım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...