Yolda birine çarptığınızda pardon diyormusunuz?

Hepimizin basına gelmıstır. Benimde İstanbul'da çok başıma geldi genelde insanlar başını bile çevirmeden çekip gdiyor erkekler kadınlara nazaran daha kibar bırıne carptıgında afedersınız ya da pardon dıyor ya da el ısaretıyle kusura bakma dıyor ama kadınlarda bu yok carptıktan sonra basıp gıdıyorlar bende herdefasında laf sokuyorum bugun mesela sınava gıderken bı bayanla adam yururken bana carptı oralı bıle olmadı elımdekı telefon yere dustu ınsan o sesı bıle merak edıp bakmazmı yahu ... sonra bakarmısınız dıye seslendım falan hala hıc oralı olmadılar esı vardı sanırım yanında... biraz tartıstık sonra sınavımı dusunup alttan aldım... gec kalmam onemlı degıl telefonumun hasar gormesıde umrumda degıl lakın onların davranısı sınır bozucuydu tam siz birine carpsanız nasıl davranırsınız?

• bir pardon derim insanız sonucta
    88% (35)92% (12)89% (47)Oy Ver
  • tabakhaneye b*k yetıstırmem lazım kıme carparsam carpıyım basar gıderım
    12% (5)8% (1)11% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Evet l*n çarpıyorlar pardon demiyorlar ben de laf ediyorum yavaş ol len diye.

3|2
    0|0
  • sıgır olmamak lazım. bır pardonla yorulmaz ınsan

0|1
    0|0
  • Bana çarpan insanlara bile pardin derim. Hatta arkadaşımla bir bayan çarpışmıştı ikisi de bisey demedi ben pardon dedim o derece 😃

1|1
    0|0
  • Ben hep diyorum ama bana daha şuana kadar kimse demedi 😔

0|1
    0|0
  • bir kere insanlara sayg8m var hiç tanımadığım insalara dolmuştan inerken iyi akşaklar demeyi ihmal etmem mesala dikkat ederim bunlara

0|1
    0|0
  • Evet derim tabikide

0|1
    0|0
  • Derim tabi.

0|1
    0|0
  • A diyecektim yanlışlıkla B dedim 😶😶😶

0|1
    0|0
  • Evet derim...
    Demeyen öküzlerede uyuz oluyorum

0|1
    0|0
  • Evet diyorum.

0|1
    0|0
  • Kimseyle çarpışmıyorum insan gibi yürüyebiliyorum.

0|0
    0|1
    • o kücücuk beynınle lafmı sokuyorsun sımdı uza burdan mumkunse bole ukala olucaksanda gelme benım sorularıma sınırım basımdan askın zaten -_-

• Ben çarpsam bile karşımdaki pardon diyor benim dememe gerek kalmıyor :D

0|0
    2|2
  • geçen gün benimde başıma geldi ayağımı burkmuştum kesinlikle haklısın var öyle hayvanlar

0|1
    0|0
  • a derim

0|1
    0|0
  • ohh iyi olmuş sende önüne baksaydın :D

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...