Kızlar, Kızlar toplu taşimada yer vermeniz gerektigini biliyor musunuz ?

Kackezdir goruyorum bir teyze veya amca ayakta ve genc bir kiz oturyo bazen koca bir adam kalkip amcaya yer veriyor ama 20. yasindaki kiz yerinden bile kalkmiyor.. bu bir toplum kuralidir yer vermek zorundasiniz gaziye hastaya yasliya cocuklu kadina.. veya yuku olan kisilere bu genc birnerkekte olsa afedersiniz ama yer vermeniz lazim kizda erkekte birdir sizin caniniz tatlida bizmki deilmi? Bu arada not olarak yazayim yer veren kizlara lafim yok onlari tebrik ederim nezaketlerinden dolayi benim lafim. vermeyenlere ben oturayim bir erkrk kalkar nslsa diyenlere lafim dusuncesizlere yani !

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Otobuste yer vermeyenleri gorunce arkadan enselerine yapistirasim geliyor

0|1
    1|0
    • Hahaha iyi fikirmis :) ya mesela. erkekleredede. oluyo ama. bir baktimki kizlarda daha cok hic kipirdamiyorlar sanki dokunulmazliklari varmis gibi

• yaparsın yapmazsın centrilmenlik ayrı bişey öyle değilmi adam centilmenlik yapmadı diye kötü birsi anlamına gelmez yani yanlışmı düşnüyorum

• Tabi kotu birisi denmez ama yapsa hos olur yerine gore

Kızlar Ne Diyor 4

• Yer vermek bir inisiyatiftir. Gerçekten ihtiyacı olduğunu düşündüğüm kişi ayakta kalmışsa yer veririm. Ama şu var ki benim genç olmam, her zaman dinç ve sağlıklı olacağım ve yer vereceğim manasına gelmiyor. Hele de tepemde dikilip, gençsin kalksana diyebilecek tıynette bazı insanlar var ki, asla bu şekilde benden yer alamaz. Bunu da zaten genelde ayakta durabilecek gücü olan orta yaşlı tayfa yapıyor. Yaşlı bir kimsenin bunu yaptığını hiç görmedim, zaten onlar kimseye böyle bir davranışta bulunmayacak kadar zarif insanlar.

0|0
    0|0
    • söylediklerine harfiyen katlıoyurm bende herkese yer verilsin demek istemedim.. sadece bazı kızlar biraz kendilerini benim kalkmam gerekmiyor önce erkek varsa o kalksın modunda oluyorlar ben onlara bozluluyorum aynı anda onlarda kalkmalı gerektiği kişiye tabiki

• Evet biz oturucaz siz kalkicaksiniz.

0|0
    0|0
    • Hayir niye kalkaimki ben sen ve ben ikimizde esit haklara sahibiz bilmiyorum bunu biliyormusun ama

• hakkım var şöyleki yaşlı biri binince ben kalkmam bir erkek kalsın umursamazlığı içinde olamazsın o erkekte seninle eşittir sen kalkmazsan oda kalmayabilir

• Ya uzatma. Naparsan yap bize ne. Isyanına başlatma

• Her gün okul için 1.5 saat yol gidiyorum 8 saat dersten sonra ayakta duracak halim kalmıyo :/ hemen yargılamayın

0|0
    0|0
    • Bende sabah 8 aksam 6 kadar laboratuardayim ayakta yuksek lisans yapiyorm bide beni dusun..

• haklısın.

0|1
    1|0
Yükleniyor...