Babam Çok Yardımsever, Ama Sizce Bu Yaptıği Ne kadar doğru? Lutfen bakarmisiniz?

Her işi düşem babamdan yardim istiyor. Sağolsun elinden de her is geliyor babamin, edebildiğincede yardim ediyor..
Sadete geleyim, bizim bir komusumuz var. Artik ayni binada kalmiyoruz ama, belli bir sene komsuluk filan yaptik iste. Ailenin buyuklerinin yaslari 60 filan. Cocuklarda 40, 35 filan. Buyuk olan abla, ve bekar. Kardesi de kanser hastasi hastaneye yatiyor cikiyor..
Herneyse kanser kardesi dun hastahaneye tekrardan kaldirmislar, bugun ablasi esyalari gotuyormus hastahaneye. Az once babami aradi, git gel yapacagim da beraber gidelim mi demis.
Ve babamda gitti, annemle de küs.
Yanlis anlasilmasin aldatma filan gibisinden dusunmuyorum, ama kiskaniyorum. Anneme soylememesine kiziyorum. Babami ariyor gidelim diye, hemen gidiyor.
Sizce ne kadar dogru yaptigi, biraz uzun oldu ama kusuruma bakmayin. Yorumunuz nedir :( ?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• bencede gitmemeli.. ama böyle bişey oluyor diyede illede anneni aldatıyor anlamı çıkmaz..

0|0
    0|0
    • Aynen zaten aldatma manasinda dusunmedim. Dusunmuyorumda. Ama iyilik yapagim derken abartiyor gibi.

• 7-8

• babanın arabasıyla mı gidiyorlar

Yükleniyor...