Erkekler, Sevgilinize laf atan serseri grubuna ne yapardınız?

Bir serseri grubu sevgilinize laf attı, tepkiniz ne olur?

A) Gerekli cevabı veririm yumruklar konuşur
B) '' Hadi aşkım hızlıca gidelim buradan '' derim
C) ... Siz doldurun

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle sevgilimi sağlam bir yere götürürüm sonra geri gelip hepsinin ağzına s. çrm

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• ben disardaki birine bana veya yanimdakine fiziksel manada mudahale etmedikce bir sey demem. bilmiyorum yanlis mi ama sozlere cok takilmiyorum cunku hakaret edenler muhattabim degil

0|0
    0|0
  • Artık dayak mı yerim yemez miyim bilmiyorum ama sessiz kalmam asla.

0|0
    0|0
  • Vay be herkes kahramanmista haberimiz yokmus 😄 adamlar gozunu kirpmadan serseri grubun icine daliyo sonra hepsinin dillerini kopeklere yem ediyo totolatini kesiyo elal ln 😄

0|0
    0|0
  • Ağzını burnunu kirardim

0|0
    0|0
  • Eli satirli genc dehset saçtı!
    Kiz arkadasina laf atilan genc ortaligi kana buladi guvenlik guclerine zor anlar yasatan dostoviski yakalanarak akil hastanesine kapatildi diye haberlere cikarim.

0|0
    0|0
  • duruma göre once laflar konuşur agır laflar söylerim büyük ihtimal o laflar kavgaya donusur ve kavgayı ben baslatırım bodozlama dalarım

0|0
    0|0
  • Girişirim.

0|0
    0|0
  • Hayatım sen bekle ben bir dayak yiyip geleyim

0|1
    0|0
  • b şıkkı ve birde o oratama sokmam gördüm baktım ileriye gidiyor sen git ben dayak yerim derim a ya döner iş :D

0|0
    0|0
  • Dillerini keser köpeklere yem ederim

0|0
    0|0
  • Kız yanımdayken kavga edip onu tehlikeye atacak kadar salak değilim. Eve bıraktıktan sonra her ihtimale karşı tabancayı takıp belime kavgaya giderim. Olur da bişey çekerlerse götünden bağırsağını kurşun doldururum. :D

0|0
    0|0
    • Tabancayla döndüğüne göre kendini de tehlikeye atmak istemiyorsun :)

• Hayır, bana bir şey olduktan sonra sevgilim ne yapıcak? :D

• Valla sevgilimi cafe market gibi bir yere sokar hayatım 5 dk bekle de ben gelecem hemen der o laf atanları komalık eder yoluma devam ederdim

0|0
    0|0
  • Dövmek kolay şey ömrümüz dövüş sporlarıyla geçiyo

0|0
    0|1
  • Valla 5 degil 55 kişide Olsa laf atan grup Gözümü karartır dalarım aralarına Tekme tokat girişirim Allah belamı versin Yanımdaki Kıza kimse bakamaz laf atamaz..

0|0
    0|0
  • cok rambo filmleri izlenmis :D

tek kisi bir gruba daliyor ve hepsine dersini veriyor. Masallah Masallahh :D

0|0
    0|0
    • rambo hiç izlemedim, rambo'nun filminde sevgilisine laf atılmıyor sanırım :)

• belki gerçekten çok cesurlardır :D hem cesur ruhlu erkek iyidir

• cesaret farkli bisey. 3 kisinin arasina giren birinin dayak yeme olasiligi yuksektir. Haa sunu diyebilirsin seviyorsa yesin. yerse de serefiyle yer diyorsan o ayri. Tabi o anki psikoloji de onemli. Bir anda aralarina dalabilirsin de :)

• Adamı dörde bölerim

0|0
    0|0
  • Kiza gore degisir simdi ne yalan soyluyeyim

0|0
    0|0
  • ecdadını tikerim.. :D

0|0
    0|0
  • Döverek halledeceğim meseleyi konuşarak uzatmam.

0|0
    0|0
  • hiç bir zaman böyle bir anı yaşamayacagım için cevaplamayacagım

0|0
    0|0
  • Ölümüne girerdim napim

0|0
    0|0
  • bende aynı şekilde serserilik yapmam doğru olanı yaparım, sadece sözlü olarak söylenmesi gerekeni söylerim çok ileri giderleerse mecbur kavga ederim, kız da zaten az akıl varsa kavga etmemi istemez

0|0
    0|0
Yükleniyor...