İnsanlardan neden kaçıyoruz?

İnsanlardan kaçıyoruz..
Önceden hepimizin çok büyük hayalleri vardı. Mesela çok büyük şehirlerde yaşamak istiyorduk.
Londra, Paris gibi. Evet çok insan istiyorduk yanımızda, hayatımızda. Şimdi öyle mi? Şimdi hepimizin hayalleri küçük denize karşı küçük bir kasabada yaşamak. Yanına seni anlayan bir insanı alıp herşeyi geride bırakıp bir karavan bir sırt çantası ne güzel olurdu değil mi?
Peki neden böyle oldu? Çünkü büyüdük insanların görüldüğü kadar iyi olmadığını anladık. Hayatımızda çok insan olsa da seni anlayabilen az insan olduğunu anladık..

0|0
21|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlardan kaçıyorum çünkü tekrar üzülmekten korkuyorum yara almaktan korkuyorum bir daha düşersem kalkamam hissi var içimde ne zaman insanlara değer versek hep sonunda mutsuz üzülen biz olduk biliyorum bu zamanda zaten düzgün insan zor varsa da onuda yoldan çıkarıyor insanlardan kaçıyorum çünkü bir daha hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum..

İnsanlardan kaçıyorum sığınacak tek liman kendim olduğunu düşünüyorum..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

Erkekler Ne Diyor 6

• Tahammulumuz kalmadı abı artık. Kendımız ıcın bısey yapamaz olduk. Bu karavan olayı basımızı alıp gıtmede bence bundan dolayı cıktı. İnsanlar toplumların kendısıne yukledıgı sorumluluklarla ugrasmaktan onları yapmaya cabalamaktan cok sıkıldılar. Dediğin gibi büyüdük insanları tanıdık çocuklugumuzdakı gıbı olmadıklarını anlamamız cokta zor olmadı. Bir iyilik yaptık 2 kötülük gördük. Eee napacaksın pekı? Tabiki kaçmak isteyeceksin. Bu devirde aşklar bile yatağa kadarken biz ne için kendimizi yıpratıyoruz?

0|1
    0|0
  • İnsanların hepsi kötü değildir ancak bütün insanlar bir aradaysa orada izdiham olur tabisi az ve öz olmalı

0|1
    0|0
  • Bir sair soyle bir sey demiski eger her konustugun insanlardan nefret ediyorsan sorun o insanlarda degil sendedir cunku sen izin verdigin icin cevrendedirler hayallere gelirsek hayallar bir amactir hayallarin icin cabalamiyorsan evde beslenen kediden n farkin kalir ki ye ic yat sen zaten ölüsün neden kafana sık daha iyi

0|1
    0|0
  • Doguduhumdan beri aynı mahallede yaşıyorum bu mahallede 3 ev degistirdik ve acayip moralim bozuluyor çok bunaldim dışarı çıkmıyor um bile mahallede sadece 2 arkadaşım var onlarda Asosyal suana kadar kız arkadaşım bile olmadi olsa hiç ayrılırmiyim elinden sıkıca tutup sıcak bir karavanda kumlu deniz kenarında yaşamak isterdim ama Oysaki Çöplükte robot gibi yaşıyorum

0|1
    0|0
  • Kaçmıyorum

0|1
    0|0
  • çünkü hepsi bencil herkes kendini düşünüyor herkes çıkarcı

0|1
    0|0
Yükleniyor...