#KÜFÜR Yemekten Hoşlanan Veled-ül Zinaları İzlediniz mi?

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @CeyCess @EskiKurtlardan @FuC-kerFukare @mertlord10 @NikotinKolik @pilav_ustu_az_kuru_2

@adıyook @ayfonuolmayangörl @BulutlarİyikiVar @Bordopanter @LaLkiLaL @Kızılcıkk @minik_şirine @obsessively @RenkliRuya

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Ben böyle bir mallik görmedim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Sese dayanamayıp hemen ilerlettip top olduğunu gördüm ve evet küfür ettim.

0|2
    0|0
  • Offf tamda yuregim agzima gelmişti :D bir hayvan var sandim cuvalda yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0|1
    0|0
  • allah sizin canınızı... offffffff aman allahım :///// harbi net veled-ül zina bunlar.

0|1
    0|0
  • Topa mı içim acıdı benim 😂

0|1
    0|0
  • Ya yemin ediyorum,
    Neyse..

0|1
    0|0
  • Pislik bunlar ya😃😃

0|1
    0|0
  • Allah ; "Hayvanlar benim sessiz kullarimdir " buyurmustur. Söylenecek çok şey var ama benim ahlakim el vermez buna, Allah misliyle cezalandirsin , içim sizladi sessiz haykirisina...

0|1
    0|0
    • Devamını izleyememistim hayvanin cigligindan, çok fena oldu bu aksam aksam yahu :))))

• Tamam sakin olucam. 😒😒

0|1
    0|0
  • Ne oluyor burada ben hiç birşey anlamadım.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Video bitene kadar söylediğim tüm kötü sözlerin diğer tarafta bana sorulmasında bunun da suçu var diyeceğim. ☺ Yanacaksak beraber yanacak. ☺

0|1
    0|0
  • Deşarj olmanın en güzel yolu baş belaya girmeden.

0|1
    0|0
  • Dün izlerken ilk 10ncu saniyede durdurdum dayanamadım (tabi söve söve) sonra izlediğim sitede yorumları okuyunca izledim ve güldüm (yine söve söve)

1|1
    0|0
  • İzleyemedim O. çocuklarının yaptıklarını. 2-3 saniye dayanabildim.

0|1
    0|0
  • insanlık dışı

0|1
    0|0
  • şu an ki duygularıma en iyi tercüman olan Doğuş Reis https://m.youtube.com/watch?v=ePkejT5Zjd4

0|0
    0|0
Yükleniyor...