Niye Bu Sitede Kimse Yardım Etmiyo?

Niye Bu Sitede Kimse Yardım Etmiyo ?Arkadaslarım bir kiz var aramız cok iyi guluyoruz birlikte bana bakip guluyo ne soylesem guluyo a kelimesine bile gulyo gercekten iyi anlasiyoruz ama bana ikide bir begendigim kiz var mı sana bunu ayarlayayimmi diyor kiz benle cok iyi anlasiyor bazi erkeklerlede konusuyo ama bana niye boyle yapiyo 😐😐 BOyle yapinca ne yapayim?

0|0
45

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• ağzını yokluyordur var mı biri diye. O öyle söyleyince sende -yok ne işim olur falan diye triplere gireceksin ki cesaretlensin 😅

0|0
    0|0
  • Sende ona de ki bende seni şu erkeğe ayarlayım mı de kızlarla ortam yap işi bilecen hacıı :D

0|0
    0|0
  • senden hoşlanıyor olabilir. Kız ayarlim derken ağzını yokluyor da olabilir ama ilgisi olablir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yılar yıllar önce çok samimi bir şekilde yardım etmeye çalıştığım soruda biri bana küfür etti niye bilmiyorum hala da merak ederim niye etti, o gün bu gündür kimseye yardım etmem Allah hepinizin belasını neyse, zaten yardım edilcek pek bir şey de olmuyor.

0|0
    0|0
  • sana ondan hoşlandığını söylettirip sonrada naz yapacak

0|0
    0|0
  • Sıcak kanlı olabilir belki samimi tavırları vardır sende bunu yanlış anlıyosundur içinde ona karşı duygusal birşeyler besliyorsan söyleye bilirsin ..

0|0
    0|0
    • Ya yanlis anlmiyorum biseyde beklemiyorum ama bune demek onu soruyorum sadece

• Rahat bir insan insanların düşüncesini umursamıyor iyide yapıyor ânın keyfini çıkar takma kafaya..

• Belki gülme hastalığı vardır sana karşı

0|0
    0|0
  • yurumeyı gectım kos artık bana dıyor sormadan bılemezsın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...