Kapat

Bu kadar fazla gozlerime odaklanmasi konusurken sasirtti?

Gecenlerde okulda arkadaslarla koridorda konusuyorduk iste sonra konusmuslugum cok az olan hoslandigim cocukta geldi yani ayri siniflardayiz arkadaslarimla tanisiyo ama onla cok az konusmuslugum var adimi flnda bilmiyordur herhalde ama okulda goz goze geliyoruz iste konusmaya basladi ama kimseyle muhattap olmadi direk bana bisiler anlatti durdu gozlerime o kadar odaklandiki gozlerini kirpmadi bile artik ben o ciddiyetinden tebessum etmeye basladim ki oda hafif tebessum ederek konusuyodu benle kafami baska yere cevirdim ona bakinca hala bana odaklanmis oldugunu farkettim surekli bisiler anlatti bana yanimdakilerlede ilgilinmedi konusurken elini ceplerine soktu boyle egildi hafif yakinlasip cekildi ellerini cebine sokarken işte... ama o bakislari cok degisikti yani normalde bende baskasiyla konuşurken goz temasi kurarimda boylesini gormedim goz bile kirpmadi odaklandi bildigin neden olabilir?

Güncellemeler:
Yani inanamadim bu kadar fazla odaklanmasina
Normal bir durum mu bu ya ama cok fazla odaklandi?

0|0
12

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• sana yol yapıyor..

0|0
    0|0
    • Yol yapiyor derken?

• Sende haklisin yaaa aayy bakalim

• hadi bakalım..

• Vay sizi liseliler tamam tamam verde kurtul.. İlkin günahı olmaz heves etmişsin bakışıyla yaptırma verde kurtul.

0|0
    0|0
    • Ahaha komik sey seni herseyi cinsellige baglamak buyuk basari helal

• Neden bakıyor diye araştırıyordun... Şimdi tavlayacakmısın çoçuğu !:) ağlama dur tamam gerçekleri yüzüne vurmayacağım... Yorumu yanlış yazacak kadar körsün Allah yardım etsin :) He unutmadan söyleyeyim anlattığın durum ve hal ve haraketlerin liseliden büyük olmadığını gösteriyor boşver yaş muhabbetlerine sen karışma :)

• Benim cinselliğe bağladığım yok Sonunda olucak oalyı ssöylüyorum sana deneyimlerime dayanarak senin gibi kızlar kukladır.. Elin sonunda o dayanılmaz gerçek olucak.. Ben ciddi ilişki yaşayan kızlarıda bilirim..! Kuklalarıda! Kusura bakma ben bu olaydan işin sonu gördüm..

Kızlar Ne Diyor 1

• dararaa bir aşk doğuyor hayatım

0|0
    0|0
Yükleniyor...