Yaptığınız hangi tercihi, hayatinizdaki önemli bir dönüm noktası olarak nitelendirirsiniz?

Hepimizin hayatında dönüm noktası olarak adlandırabilecegi durumlar olmuştur elbet. Aldığımız bir kararla hayatlarımızda bir u dönüşü yapmışızdır hani. Peki sizi bu parabolün üst veya alt tepesinde bekleyen tercih ikilemi neydi? İyi ki buna karar verdim, veya keşke yapmasaydim dediğiniz bir sey vardiysa bu/bunlar nedir? Eger tersine bir tercih yapmis olsaydiniz, su anki durumunuz ne olurdu, kısaca ozetleyebilir misiniz?
Iyi ki evlendim/ keske evlenmeseydim
Iyi ki su bölümü okudum/ keske okumasaydim
Iyi ki bu aci deneyimi yasadim/ keske yasamasaydim; simdi... bir hayatim olurdu... gibi orneklendirebilirsiniz. Psikolojik rehberlik ve danismanlik bolumunden arkadaslarimizin bir calismasina yardimci olmak icin cevremizden ornekler topluyoruz. Yardiminiz icin tesekkurler.
Iyi aksamlar :)

Güncellemeler:
Psikolojik danismanlik ve rehberlik* olacakti :)

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Geçenlerde ipleri elime aldığımı artık anlatılanla görülenin aynı olması gerektiğini arkadaşıma söyledim 6 7 yıldır bir iş yapıyoruz ve kendisinin grup halinde çalışmadığını özgürlükçü biri olduğunu artık iş ile aşkı karıştırmamak gerektiğini açıkladım hoş bir diyalog olmadı ama bu ikimiz için de dönüm noktası olacak.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• herkse resti çektim ve gittim.

1|0
    0|0
    • Kararinda aldigin sonuclar seni mutlu etti mi? Cektigin rest ailene miydi?

• herkese sonuçlar mutlu etti her zmaan o uzlaşma olsujn diye fedarlık edicek vildanın olmadığını anladılar. yeri geldiğinde benmde bencil davranabilceğimi. sussamda bazı şeyleri unutmadığımı. ona göre davranışlar tedbirli

• Guzel. Kimligini korumak istedin ve verdigin tepki onlarin tavrini degistirdi. Mutlulugunun devamini dilerim :)

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 5

• Yasamak bence kendime meydan okuyorum baskasindan cok

1|0
    0|0
  • Iyi ki muzik ogretmenligini secmemissiim de onun yerine keman ogretmenligini secmisim

1|0
    0|0
  • okulumu kazandığım için mutluyum hayatımda pişman olman çünkü benim yaptıklarım olumlu da olsa olumsuz da olsa benim yaptıklarım yani

1|0
    0|0
  • Henüz dönmedik.

0|0
    0|0
  • İyiki herşeyi bırakıp gitmişim herşey artık çok farklı kalsaydım hala ona takılı kalıcaktım

1|0
    0|0
Yükleniyor...