Yıl başı ikramiyesi size çıksa ne yapardınız?

Yeni yılda büyük ikramiye 55 000 000 (elli beş milyon) Türk Lirası bir çok kişi için çok büyük bir para... Büyük ikramiye size çıksa ne yapardınız?

Güncellemeler:
güncel

1|0
19|19

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• off önce borç harç kapatılır sonra aile arasında bölüşülür herkes kafasına göre harcar. :) hayaller gerçekleştirilir kısaca. hoş ekonomi bakanı anne hatun sahip çıkar paraya :/ ama olsun :D her zaman derim fazlasında gözüm yok bari borçlarımızı kapatacak kadar çıksın :)

0|1
    0|0
  • Bir kuruşuna dokunmam okumak isteyen öğrencilere burs, yetim ve oksuzlere yardım, Paraları olmadığı için canından olanlara para yardımı , vakıflara kurumlara ve Okullara para yardımı yapardım fakirlerin evine yemek yardımı , eşya , ev yardımı vs.. Çünkü haydan gelen huya gider o para helal degildir bir gram huzurunu bile bile mahvetmem.
    Belki kirli suyla el yikayamazsin derler ama yinede o para da hakkı olan herkese yardimlarin sevabı gitmiş olur.

1|1
    0|0
  • Deliliğimi konuşturuyorum, çıkaın bana çıksın ne de olsa bilet almıcam :)

0|1
    0|0
  • once annemin adina yunanistanda bir bankaya yatiririm, vatandaslik basvurusu yaptiririm. eu vatandasligini alinca anneme italya'da deniz kiyisinda buyuk bir ev alirim, zaten restoran isletmek istiyordu onu acar, esiyle emekliliginin tadini cikartsin.

0|1
    0|0
  • Almiyorum

0|1
    0|0
  • Ihtiyaclarimi karsilayacak kadarini alir gerisini annemlere verirdim onlar hallaetsin 😂

0|1
    0|0
  • Bilet almıyorum bana çıkma ihtimali yok :)

0|1
    0|0
  • Bize degilde suriyelilere cikarsa hic sasirmam 😊

0|1
    0|0
  • s2000 galerisi açarım ;)

0|1
    0|0
  • yarısını bağış yapardım ki kalanını rahatça kullanabileyim neler yapılmazdı ki o parayla :D

0|1
    0|0
  • Cikmaz

0|1
    0|0
  • Ilk is okulu dondurur tatile giderdim. calis calis nereye kadar

0|1
    0|0
  • inşallah herkes için hayırlısı olur ihtiyacı olan birine çıksın ama nasib zengine çıkmasın...

0|1
    0|0
  • Bana çıkmaz çünkü bilet almadım :D

0|1
    0|0
  • Çatır çatır yerim yardim yapacagimi sanmıyorum birbirimizi kandirmayalim

0|1
    0|0
  • Hiç bir şey

0|0
    0|1
  • bir tane avukat tutar babama yaş buyutme davasi acarim :) sonra seninle evlenip ciraganda dugun yaparim ha bide kendi adimi tasiyan rehabilitasyon merkezi acmak istiyorum tabi para yeterse :)

0|1
    0|0
  • çeker giderim burdan sakin bir ada ülkesine yerleşirim yeni zelanda veya irlandaya falan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

Yükleniyor...