Kadınları suçlamayı ne zaman keseceksiniz?

Giydikleri, söyledikleri çok basit şeyler için kadınları suçlamayı ne zaman keseceksiniz?

Kadınları suçlamayı ne zaman keseceksiniz?

0|0
6|26

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuda olumlu adım atılacağını sanmıyorum

3|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Çok güzel çok doğru bir söz kadının özgürlüğü toplumun eğitimiyle ilgilidir 😊

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 25

• Yav bırak şu ortadoğu zihniyetlileri. İki yüzlülükten geberiyorlar.

2|0
    0|1
  • Kadınları suçlamıyoruz. Kadının metalaştırılmasına ve maalesef kadınların buna prim vermesine suç buluyouz.

0|1
    2|1
  • Açıkçası böyle düşünen bir bayanın bu soruyu sorarken kendini gizlemesi, samimi olmadığını gösterir. Çünkü sonuçta kadınların suçlanmasının toplumsal algıladı bozulmaların bir sonucu olduğunu düşünüyorsun; o vakit kimliğini niçin gizliyorsun?

Ayrıca yukarıda gösterdiğin iki resmin (iki farklı toplumun) ortada bir yanlış ilikem oluşturduğunun da farkındasındır umarım; zira aynı toplumlarda tam tersi durumları ortaya döken anlar da yaşanıyor. Buna ek olarak toplumda yalnızca erkeklerin olmadığını, kadınların da bu toplumsal değer yargılarında rol sahibi olduğunun eminim farkındasınızdır ki sahip oldukları tek rol aşağılanma vb değildir. Öyle olduğunu iddia ederseniz haksızlık edersiniz. Keza ben cinsiyetleri bir kenara bırakarak, bir birey bazında kişilerin kendi hataları üzerinde odaklanmaları gerektiğine inanıyorum. Olay ne erkek ne de kadın; asıl mesele akıl ve kalp arasındaki dengeyi tutturabilmek.

0|3
    0|0
  • Ben islamla ilgili bir şey söyleyince kızıyorsunuz mk, al işte peygamberin ümmeti ne yapıyor.
    Komüniste bak sevmedikleri dinsiz dedikleri adama bakın nasıl sevgi dolu.
    #inadınakomünizmulan

1|0
    1|1
    • çok ahlaklı ya müslümancıklarımız

• öyle zaten abazalar olmasa bişey olmaz mesela sağdaki resimde kadın normal giyinmiş fetishcilik yok ama bakıyo abazalar

0|0
    0|1
  • soruyu sorarken 3 saniye mi düşündüm anlamadım ki ne biçim bir soru tarih mi bekliyorsun şu saatte diye bir cevap mı atsınlar

0|0
    2|0
  • çıplak giyinmek senin için basitse , devam et...

0|0
    1|0
  • Toplumda böyle sıra gelen saçma bir ön yargı var kadınlara karşı.

1|0
    0|0
  • hicbizaman jsdkölçs

0|0
    1|0
  • Bakan 3 bakmayan 7 kişi

0|1
    0|0
  • Kadınları suçlamıyorum...

0|0
    0|0
  • Bunlar hep " Ön Yargı "

2|0
    0|0
  • Erkekleri suçlamayı ne zaman keseceksiniz herşey karşılıklıymış demekki

0|0
    1|0
  • bizim toplumdan adam olmaz. gelecek en az 30-40 yıl hakim zihniyetin değişceğini sanmıyorum. işin acı tarafı daha kötüye gitme ihtimalimiz daha yüksek.

0|0
    0|1
  • yaratmaya çalıştığın algının farkında olmana mı üzüliyim olmamana mı bilemedim

0|0
    0|0
    • gerçekleri göstermeye çalışıyorum

• Bnce cok tartismaya acik bir konu tek kelimeyle siyrilamassiniz

0|0
    0|0
  • Cok basit seyleer? ;) cok basit soyleyip gectin onu ;)

0|0
    0|0
    • Erkekler yapınca normal olup kadınlarda tepki gösterilen basit şeylerden bahsediyorum

• Oki doki

• @Brüle şimdi oldu ;)

• harikasın ya her kadına ağzımızın suyu akar gibi bakarız elde edmeyince yapıştır o... bu kadar kolay ellerinden öpüyorum bravooo

0|0
    0|0
  • Sizin gibilerden bıktım uzun uzun yazmak isterdim ama yazmıycam senden önce birçok kişiye yazdım siz akıllanmazsınız

0|0
    0|0
  • hakket la rahat rahat çocuguna süt veriyor bir yandanda adamla konuşuyor

0|0
    0|0
  • :D bu türlere etek giydirmek lazım sonrada hadım etmek :D

0|0
    0|1
  • neden hep bellı bır kesıme suçlama var

0|0
    0|0
  • Yani kadın çıplak dahi gezse kimse bakmamalı öyle mi böylece kadın özgür mü oluyor. Orda bakan erkeklerin önüne o halde geç erkeklerde içindeki hormonları engelleyip bakmasınlar, ha bakarsalar da onlar suçlu olsun sen suçlu olma.
    Zaten birisi birinin önünde yemek yiyorsa yemeğe bakan da hep suçludur

0|0
    0|0
  • al işte, yine bir kadın soru sormuş, bu ne ya böyle gelin suçlayalım bunları arkadaşlar

0|0
    0|0
  • ne diyo bu ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunun tam terside olabiliyor iki üç fotoğrafla bir seyleri kanıtlayan bir insan olarak utanmalısın :D

0|2
    3|0
  • suçlayanların geneli kenar mahallede büyümüş olan zavallı kesim.

0|0
    0|1
  • İnsan olmayı tamamlar tamamlamaz

0|0
    0|0
  • İlk fotodaki adam daha samimi geldi nedense.

0|0
    0|0
  • Sadece kadınlar değil insanlar suçlanıyor her konuda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...