Erkek için bakım ürünü önerirmisiniz (+1)?

Arkadaşlar Reddedildim bakımsız bir halim varmış ruhunu kapatıyormuşum vs vs. herneyse bana ürün önermeniz gerekli. Aklınıza gelen Cilt Kremleri (Cildim yağlı ona göre) Diş ürünleri - Saç için wax ve sprey - Deodorant önerirmisiniz. 100 Tl bütçem var. Herkese +1

Güncellemeler:
Arkadaşlar ürünün markakasını yazarsanız ve büyük marketlerde bulabileceğim bir ürünse daha iyi olur.
Hadi beyler bayanlar Cilt için peeling kremleri varmış onlardan söyleyebilirsiniz.

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• diş için signal white nowu öneririm ben kullanıyorum etkisi var yani

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Bnde reddedillmekten korkuyom yorumlara geldim kardeş :D

0|1
    0|0
  • Cilt icin hastaneye gitmeni tavsiye ederim. dis icin ise ipana ekspert dis macununu onerebilirim. wax vs kullanmiyorum.

0|1
    0|0
  • Zeytin yağlı sabun =2 tl arko yüz sabunu=2tl colgate diş macunu=2 tl çakma parfüm=7 tl çakma deodorant=7tl benım bakım bu kadar :D

0|1
    0|0
  • Hacı Şakir sabun yeterli

0|1
    0|0
    • kardeş reddedildik dedim da ciddi birşey sorduk

• Kardeşim hacı Şakir sabun seni temizler. Hala begenmiyorsa demekki bahane buluyor. Dalga gecmedim. Ayrıca birak dış görünüşü, için bakımlı olsin.. Dış gorunusunden terkeden kız adam olana yaramaz. Ben sana diyorum beni dinle. Bu sorunu yensen dahi ileride başka bir kazık yiyeceksin. Beni unutma bak dediydi dersin

• By villian wax

0|1
    0|0
Yükleniyor...