Hey! Arkadaşlar?

Size bir şey soracağım. Diyelim ki devamlı aynı ortamda bulunduğunuz bir kız var. Kızın fiziğinin Allahı var. Yni böyle hafif dolgun ve görseniz maşşallah diyebilirsiniz. Ve çok kibar, nazih, ahlaklı bir kız. Fakat işin en garip yani bu kızın pek arkadaşı yok. Onu sevip bakan da yok. Hani merak etmeye başladım. Sizce neden?

Güncellemeler:
...

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• O şekilde olan bir kiza Klasik erkek mantiği ile " kesin sevgilisi vardir" diye düşünüldüğü icin ona yanasan olmaz :D eğer kiz birinden hoşlaniyosa ortamda ona yanaşicak başka caresi yok. cünkü ona yanaşmazlar bu mantik ile :D

0|0
    0|0
    • hayır herkes biliyor sevgilisi olmadığını. garip bir kız ya

• Demek ki cok garip olduğu icin kimse bulasmak istemiyor, veya kiz girisken degil azcik aralarina katilsa belki arkadasida olur onu daha iyide tanirlar..

En İyi Kız Görüşü

• Aynı benim durum bende bilmiyorum neden sanırım karşı cinse biraz soğuk davranıyoruz..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Erkek versiyonu olarak ben diyim benimde öyle ne ark ne sosyal hayat kimsem yok öyle takılıyorum ölüyorum

0|0
    0|0
  • acı çekersin oğlum bulaşama boyle hatunlar dengesiz oluyor demedi deme :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• tecavüz edilmiş olabilir ya da bir sorunu vardır psikolojisi bozuk olabilir bizdede öyle bir kız var hocalarına bıçak çekmiş ama devamlı gülümsüyo devamlı gülümseyenlerin psikolojisi bozuk olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...