Sizce ne yapmalıyım?

kız yurdunda kalıyorum ve oda 4 kişilik arkadaşımla ben diğer ikisiyle anlaşamıyoruz bir kaç kerede tartıştık şimdi gıcık gıcık hareketler yapıyolar bizde onlara gıcıklık yapmak istiyoruz sizce ne yapmalıyız?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı durumu ben yaşadım arkadşımla özel yurttta kalıyoruz. 2 tane şerefsiz vardı odada hiç anlaşamadık oçlar gece 4-5 de diğer odadan arkadaşlarını getirip batak falab atıyoşardı ses çıkarıyolardı fazla gittik yetkiliye söyledij falan takmadı siz değilim odayı dedi bize bizde huzuru bozan onlar onlar gitsin dedik gitmediler odada sigarada içiyorlardı sonra bu 2 mal kavga etti küstüler birbirlerine oda sessizleşti 1 ay kafa dinledik falan sonra okul bitti zaten şimdi ki çocuklar da 10 numara ortamımız var

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yaş kaçtı?

0|0
    0|0
    • 18 :)

• düşünüyorum :D :D :D

• 😂😂😂😂

Erkekler Ne Diyor 6

• ne güzel söz demi
    ben edebi edepsizlerden öğrendim
    şimdi sende gıcıklık yaparsan onlardan ne farkın kalacak

0|0
    0|0
    • ya aslında haklısın ama hareketleri çok çileden çıkarıcı cinsten yani odada oturuyorum diyelim yanımdan geçerken filan sessiz bir şekilde gerizekalı filan diyolar yani odaya sürekli bir sürü kız topluyolar bizde altta kalmak istemiyoruz açıkcası.

• bizde onlara hakettiği gibi cevap vericez artık yapacak baka birşey kalmadı. bende kötülük yapmak istemem ama sabrım taştı artık.

• Bu Sana hiçbirşey kazandırmayacak sende onun seviyesine düşeceksin

• Gıcıklık yapın sjjssj

0|0
    0|0
    • biraz daha açsan cümleyi :D

• Yastığının içine sı. ç :D

0|0
    0|0
    • onu yapmayada az kaldı biraz daha zorlasalar :D

• en iyisini yapmışsın o zaman :D

• Bana takılanlar hayatlarını yaşıyorlar şu an :D

• Napıcan ağzını burnunu kırıcan kafasını koparıcan 💪👌🔫

0|0
    0|0
    • yurttan atılma korkusu olmasa şlkjhgf

• O zaman siyasi düşüneceksin bunlar geç gelirlerse şikayet et veya sorun çıkarıyolar de gece yüksek sesle müzik dinliyolar falan diye şikayet et değiştirsinler odaları

• bunu deniycem :) teşekkür ettim

• onlar yokken yataklarına su dökün, ekmek kırıntısı atın çarpılsınlar :D

0|0
    0|0
    • çarpılan ben olmiyim sonra :D

• aklindan ne geçtiyse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence hic boyle bisi yapma zamanla sevmedilkerinlede iyi anlasirsin bende oyle olmustu tepkisiz kalin onlarin yaptiklarina biz 7 kisiydik yurtta

0|0
    0|0
    • zaten tepkisiziz şu an ama biz sessiz oldukça sustukça daha çok üsteliyolar

• Yok yok zamanla gorursunuz sessiz olun ama ezilin demiyorum problem yasamayalim bu hem sizi hem bizi gerer diyin ve cekilin

Yükleniyor...