Neden bir insan kolunu jiletler?

Toplumda bazen denk geliyorum; kollarında izler olan kişileri.Öğrenmek istiyorum lütfen tepki vermeyin; bir insan neden kolunu jiletler? İzi de çıkmıyor galiba bunların?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Ergenlik modası başka bir açıklaması yok bence

0|1
    0|0
    • Sanıyorum haklısınız, herkesin sorunu var yoksa :) Neden böyle bir yola başvuralım ki bir de çok acıdır izleri de gitmiyor

• Teşekkürler

• İlginiz için ben teşekkür ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• bu lafları çok sevmemde başka laf bulamadım mallıktan

0|1
    0|0
    • Gerçekten anlam veremiyorum, kapalı tesettürlü ya da imanlı ya da olgun görünenlerde bile görüyorum; gerçekten artık düşünüyorum madde mi kullanıyorlar diye

• çok derin yapan yok galiba yaşayan görmedim duymadım çoğu özenti işte

• Anladım teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet çıkmıyor. Yaşadıklarını silemiyorsa, omuzlarındaki yüklerin altında eziliyorsa yeni izler bırakır. Kimi ölmek için yapar bunu kimi manevi acıyı bedensel acıyla hafifletmek, şiddetini azaltmak için. Güçsüzlük ismini alır çoğu toplumda, oysa vazgeçebilecek kadar güçlüdürler hayattan.

0|1
    0|0
    • Önyargılısınız. Herkesi aynı kefeye koyuyorsunuz, ne yazık.

• Ah, evet hatırladım sizi. Hatırlattınız daha doğrusu.

• :)))

• izi gecmez hic bir sekilde. psikolojik sorunlardan ötürü sanırım normal bir insan yapmaz

0|1
    0|0
    • Üzücü bir durum gerçekten...

• bazıları ergen aşk acısından. bazıları sırf hava olsun artistlik yapıyım diye. bendede var o lanet izlerden keşke hiç yapmasaydım psikolojik sorunlarım vardı çok yalnızdım ve izleri var hala :(

0|1
    0|0
    • Yapma ya... Çok üzüldüm, herkesin sorunu var ama, yanlış anlamayın neden bunu yapıyorlar; acaba bu izi gördüğüm insanlar zamanında madde de kullanmıştır diyebilir miyim?

• yani hepsi madde kulanır demek yanlış olur. benim sebebimse düşünmeden yaptım kendimden nefret ediyordum ve zarar vermek istedim öyle işte

• Üzüldüm adınıza... Gerçekten ummadığım insanlarda gördüm :(

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...