Düğününde dans etmek istemeyen var mı?😞😢?

İlk danstan bahsediyorum ben istemiyorum.😬😯👩🎅👩👶😸👿👂🏃🏃🏃🏃🏃🏃

0|0
22|34

En İyi Erkek Görüşü

• Dans belki olabilir ama oynamak istemiyorum. Saçma sapan hareketler yapmaktan başka bir şey değil oynamak. Bildiğim tek oyun Harmandalı onu da sadece kardeşimin düğününde 1 kere oynadım. Birde kendi düğünüm de başka halaymış, oyun havasıymış nefret ediyorum oynamaktan. Dansı da mecbur 1 kere yaparım.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok iyi hatırlıyorum; bir düğünde gelin ve damat dans etmedi , giriş dansı olmadı direk oyun havası çaldı konuklar kalkıp oynadı ; sonra bir yorumlar yapıldı düğünde ve sonrasında bu nasıl bir çift kalkıp dans bile etmediler , karı- koca mı, askerlik arkadaşımı belli değil dediler ; o yüzden ilk dans olmalı bir giriş dansı yapılmalı diye düşünüyorum 😂

1|1
    0|0
    • Yuhh

• İlkinde kalmoyolr kız

• Düğunleri pek sevmem pek dikkatte etmem nasıl oluyor bilmiyorum açıkcası ama piste daver ettirirsiniz yapıyorlardır öyle belki

Erkekler Ne Diyor 33

Kızlar Ne Diyor 21

• Yok tabi isteriz ama o sırada gelinle damat ne konuşuyorlar bilmiyorum 😁

0|0
    0|0
  • Hayir ben utaniyorum ya romantik bir sey olsa neyse de diger seyler olmaz

0|0
    0|0
  • İsterdim.

0|0
    0|0
  • Ben etmedim 😃

0|0
    0|0
    • Nası

• Pastada kesmedim dans da etmedim 😂😂 karambole getirdim halaya başladılar bende karıştım oynadım 😂😂😂 zaten düğün salonuna dedik dans olmiycak diye öyle 😃

• Ben istiyorum tabikide romantik romantik :D

0|0
    0|0
  • Dans edeyim kocacığımla ♥ ama düğünde etmeyelim ben utanırım :D

0|0
    0|0
  • Zaten nasi dans etcemide bilmiyorumki 😃 shjsjsjjs

0|0
    0|0
  • Yok :D

0|1
    0|0
  • Dans etmek isterim ben en merak ettiğim şey dans ederken gelinle damat ne konuşuyorlar acaba?

0|0
    0|0
  • kopacaz

0|0
    0|0
  • Ben isterim de horon moron oyun havası istemezdim :D

0|0
    0|0
  • Nasıl anlamadım?

0|0
    0|0
  • ben kına gecesini istemiyorum ya bide oyun havası falan olsun istemiyorum o ne ya ben evleniyorum millet oynuyo :D

0|0
    0|0
  • dansetmeden olur muu sevdiğinin gözlerine bakıcaksın dansederken artık benimsin bakışlarıyla.. :)

1|0
    0|0
    • Anamın babamın önündeee

• ya sonuçta bu bir gelenek her düğünde dans ediliyor annen ile babanda kendi düğününde kendi ailelerinin gözü önünde dans etti.. utanma o kadar sonuçta o senin kocan olmuş olacak :)

• Aslında bunlar hep avrupanın özenmesi

• BeN istemem ki zaten düğün de istemem

0|0
    0|0
  • dans ederken ne konuşuyorlar her zaman merak etmişimdir :D?

0|0
    0|0
  • Ben değil 😂

0|0
    0|0
  • düğün istemiyorum

0|0
    0|0
  • Valla kalkar kurtlarimi dökerim 😀

0|0
    0|0
  • Bende istemem.