Dünya'ya bidaha gelseniz ne yapmazsınız? ya da ne yaparsınız?

Ben dünyaya bidaha gelsem evlenmezdim herhalde ya da 25 26 yaşına kadar beklerdim.

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Şu dünyayı büyülenmiş gibi bir ilizyonla, aldatıcı bir oyunla yöneten, her istediğini hiçbir kelime etmeden insanlara yaptıran, onları birbirine düşüren, kendi dininden ve ırkından olmayan çocuklara ölümü kurtuluş olarak gösteren, şeytana hizmet eden bir zümrenin varlığına inanıyorum, yoksa insnlık bukadar aptal olamaz. Eğer bu hayatı şu anki bilincimle tekrar yaşayacak olsam, onlardan hep bir adım önde olmanın avantajını onlarla mücadele için kullanırdım. Bu avantajı kendim gibi ufak şeylere harcamazdım.

0|0
    0|0
    • Beynimi yordun gece gece

• Keşke bütün, müslüman alemi senin gibi beynini yorsada, bir küçük kız çocuğu"Bu benim vasiyetimdir. Canım annecim! Senden benim güzel gülüşlerimi hatırlamanı ve yatağımı olduğu gibi bırakmanı istiyorum. Ve sen ablacığım! Arkadaşlarıma de ki: ’O açlıktan öldü...’ Ve sen abiciğim! Üzülme; ama, ikimiz birlikte, ’Biz açız!..’ dediğimizi hatırla. Ey Ölüm meleği! Acele et ve ruhumu al ki artık cennete yemek yiyeyim. Ben çok açım. Ve ey ailem! Benim için korkmayın. Ben sizin yerinize de cennete yiyebildiğim kadar çok yiyeceğim"diyerek vasiyet etmese artık.
      im.haberturk.com/.../1165991_620x410.jpg

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...