TSK'nın eş seçimi?

Askeriyenin komutan zümresi neden hep eş seçimini öğretmenlerden yana yapıyor? Nadir olarak hemşireler falan var ama neden çoğunun eşi öğretmen? Anlaşmalı mı bu evlilikler?

Güncellemeler:
Güncel...

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• görev yerleri yakın oluyor ondna heralde doguda görev yaparlarken tanışıyordır

1|0
    0|0
    • Nasıl yakın olabilir ki askeri alan ve okul

• doğuda öğretmen evleri ve askeri lojmanlar yakın oluyor

En İyi Kız Görüşü

• zannetmiyorum askerlerin hayatları zor yani disiplinli vs. Eve geldikleri zaman huzurlu daha sakin bir ortam istiyorlardır. Çalışan eşler arasındada öğretmenler daha rahat görülüyor. Hafta sonu çalışmıyorlar, gündüz iş saatleri belli erken evde olacak. Daha rahat yani doktorla evlenseler bunun gece nöbeti var, işten daha yorgun gelecek vs öğretmenler mantıklı geliyor insanlara eş seçiminde

1|0
    0|0
    • Açıklama için teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Bende Tskya gireceğim subay olarak ben de öğretmen bir eşim olsun isterim. Tarih öğretmeni daha iyi olur.

1|0
    0|0
  • Ben daha Bekarim.

Genellikle fransız mürebbiyesi tarafından yetistiirlmis zengin hatun bakiniyorum evlenmek için "))

0|0
    0|0
  • Beraberinde rahatlikla tayin alabilsinler diye

1|0
    0|0
  • Tamamen kader kısmet işi bunlar başka şeyler değil

0|0
    0|0
    • Ama bu kadar denk gelir mi öğretmen öğretmen evliligini anliyorum ancak askerlerle öğretmen hangi ortamda karşılaşıp tanisacaklar

• bu ülkenin yarısı asker polis ve öğretmen sence de doğal değil mi?

• çünkü kadın görmediklerinden çoğunu anneleri buluyor.

0|0
    0|0
    • Anneler neden illaki öğretmen gelin istiyorlar?

• evet çünkü en mantıklısı ve rahatı kadın için.

• @Ronatello nasıl çok kız görüyorlar hayatlarının yarısı askeri okul yarısı eğitim

• saçmalığa bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...