Röntgen çektirirken başörtüsü çıkartılır mı?

Dişim için röntgen çektiricem diş hastanesinde ama korkuyorum başörtüsünü çıkart derlerse diye matal vb. Şeyleri çıkartacagımı biliyorum ama başörtüsüne ne derler bilmiyorum?

0|0
10|19

En İyi Erkek Görüşü

• Röntgeni çeken kadinsa sıkıntı olmamalı ;-)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben çıkartmamıştım ama çıkart derlersede ne korkuyosun hastane orası kolayca bir şey yap uğraştırıcı olmayan bir şekilde ayarla. Çıkartman gerekirse hemen çıkartırsın sonra takarsın yani hastane orası sakin ol... Zaten öyle anlarda odanın içinde üzerini düzeltmen için zaman verilir

0|0
    0|0
    • Size çıkart dememişlermiydi

• ben dişlerim için çektirmiştim direk başımla beynimle ilgili değildi. Sadece iğneyi çıkarmıştım ama örtüm kalmıştı diye hatırlıyorum. Yalnız bu durumdan duruma değişir, cihazın özelliğine göre vs. Sonuçta üstünü düzeltmen için süre veriliyor kolayca hazırlan bir örtü türünü kullan sıkıntı fazla yaşamazsın

Erkekler Ne Diyor 18

• Röntgenclik ile röntgen çekinme farklı konular. Baş örtüsünü çıkartman gerek diyelim ne sakıncası var bunun. Sağlık söz konusu. Saçmalamayın yani.

1|0
    1|0
  • Ya taktığın şeylere bak sağlık söz konusu çıkar dese ne olacak ki cehenneme mi gireceksin sağlık için örtünü çıkarttığın için?

1|0
    2|0
  • Apla bu röntgen o röntgen değil

4|1
    0|0
  • Mk çıplak mı çektiriyorsun ?

0|0
    0|0
  • Başörtünde iğne saçında toka vs gibi metaller olmaz ise başını aç demezle kimseye biz demedik hiç kimseye çekim yaparken en olmadı başörtünün altına bone takıyorsundur zaten olmadı o kesin kalır korkma

0|0
    0|0
  • diş için röntgende çene kısmından sadece çekiniyorsun herhangibir gerek yok yani göz için çekim gibi birşey makina etrafında dönüyor o kadar :)

0|0
    0|0
  • Ooo derdin çok büyükmüş dostum.
    Bence bu konuyu profesörler, uzun uzadıya tartışmalı.

1|0
    1|0
  • Çıkarman gerekirse çıkarırsın. Bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • Yok artık. :D

0|0
    0|0
  • Beyin ameliyatı olurken çıkarmayacaksan çıkarma.

Sağlık hacıt bu. Günahı olmaz.

0|0
    0|0
  • Tıpta utanma olmaz

1|0
    1|0
  • Owww çıkartma sakın oww wowwowoowowwww

0|0
    0|0
  • çıkartıcaksın elbette.

Gastly.

0|0
    0|0
  • Cıkartmana gerek yok öyle de çekiliyor artık

1|0
    0|0
  • İçin rahat olsun cıkart allah kalbini biliyor...

0|0
    0|0
  • Hayir gerek yok benim iffetli kardesim. Sıkinti etme cikarilmaz

1|0
    1|0
  • Başındaki iğnelerden dolayı çıkar derker ama sanmam

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İgneni cikart sadece.

1|0
    0|0
  • Bence onlarla bir konus bunlari

0|0
    0|0
  • Cikarirsin ne olacak

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey yok git cektir

0|0
    0|0
    • Eminmisiniz

• Bu keyfi değil sağlık içinse sakıncası yoktur ki tam cikarmamissin esarbini zaten

• Öyle tabi ama baya bir rahatsız oldum ya peki röntgen çekilen yerde tek bir röntgen çekiliyor degil mi yani siz çıkartmamışsın ama belki farklı bir röntgen cihazı yaptırmış olabilirsin belki ama çıkart derler

• Yok yahu bir sey demezler.

0|0
    0|0
  • Çıkartmıyorsun. Metal şeyler yasak

0|0
    0|0
  • İğneleri Çıkart der

0|0
    0|0
  • Kupe ve tel toka kolye takma esarbinada igne takmazsan sorun yok basortulu cektirebilirsin

0|0
    0|0
  • Basortusu cikmiyor ama üstündeki iğne gibi metal esyalar cikiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...