Yanlız kalmak iyi mi?

hiç birtane arkadaşının olmaması insanlardan yavaş yavaş soğuman nasıl iyi mi kötü mü yardıma mı ihtiyacım var yorum yapar mısınız

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• kişiye göre değişir

0|1
    0|0
    • nasıl yani

• ben memnunum kimseyi yanımda istemiyorum herkesten kendimi izole ettim ve şikayetim yok ilk başlarda üzülüyodum falan ama sonradan insan yok dert yok diye düşünmeye başladım bence ne kadar az insan o kadar az dert ama bazı insanlar yanlızlıktan korkar yanlız kalınca depreyona girme yani kendini değersiz ve işe yaramaz bir amacı olmadığı gereksiz kimsenin onu anlamadığına dair düşüncelere iter buda o insanı intihar düşüncesine sürükler

• bilmiyorum artık intahar falan uzak bana da yalnız kalıp kafa dinlemek var diyor bazıları bazılarıda az olsun öz olsun diyor

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bak simdi. İnsanlar igrencler ben de sogudum hepsinden. bir ara ben de dusundum yalniz kalmayi. Ama dusununce atiyorum okulda grup odevi yapilacak, kimsen olmadigi icin sıkıntı olucak. Sonra beden derslerinde yalniz kalicaksin. Tenefuste yalniz dolasicaksin. Bunlar seni basta belki rahatlaticak ama sonra kasinti bir insan olucaksin. Kimseyle konusamaz hale geleceksin. Kendini surekli gergin bulucaksin. Ve en kotusu monotonluga alismak zorunda kalacaksin. Bunlari sonradan toplamak cok zor.

Ben de mecburen arkadaslik yapoyorum. Ama ilerde karsima cok deger vericegim birisinin cikicagina inaniyorum. yardimim dokunmustur umarim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...