Telepati ile ilgili düşünceleriniz neler?

Zihin gücüyle yanımızdaki ya da uzağındmızda ki insanları bile etkileyebileceğimiz bazı mesajlar göndererek düşüncelerinde istediğimiz yönde etki bırabileceğimiz söyleniyor. Doğruluk payı var mı sizce? Ben yaptım oldu diyen?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim Bursa'daysan sana bunu göstereyim fakat göstersem de hiçbir faydası olmaz sana :) Uzaktan bile zihin okuyabilen tanıdıklarım var öğretmezler de sana sadece olup olmadığına inanmış olursun :D

1|0
    0|0
    • Yok bursa da değilim:) niye öğretmiyorlar ya:) iş olarak mı yapıyorlar bunu acayip para kazanılır he:)

• Direkt herkesin zihnini okuyabiliyorsa berbat birşey zaten bu

• Sen onu düşündüğünde bile anında haberi oluyor daha ne olsun :)

Erkekler Ne Diyor 3

• terk edilmekten helak olan ergenliğin son umudu.

1|0
    0|0
  • Ben ona benzer özelliğimi keşfedeli günler oldu ama telepati den üstün.. Geliştirme aşamasındayım

1|0
    0|0
    • Nasıl bir özellik?

• Evreni inşasından tut yaşamın sebebi ne için neden nereye gideceğimiz Vs vs

• Baya ilginçmiş seninki

• Doğru birşey ama yapması çok kolay birşey değilmiş. Çok odaklanmam falan gerekiyormuş

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Var gerçekten de, bilim günümüzde tam olarak açıklayabilmiş değil ama şimdiye kadarki buluntulara göre beynin yaydığı dalgalarda alakalı bir durum. Geliştirmek için gerçekten çok uğraşmak gerekiyor ama, ben de çok ilgiliydim bir dönem

0|0
    0|0
  • bu çok zor ve öyle hadi yapıyım demeyle olmaz
    yalnız ben biri bana ulaşacağı zaman eğer çok düşündüyse, ya da beni ilgilendirecek bir şey olacaksa hissedebiliyorum

1|0
    0|0
  • Yapmadım olmadı bilemiyorum oladabilir :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...