Ortamda ne konuşur bilmiyorum. Bırakın yaşıtlarımı çocuklarla bile ne konuşulur bilmiyorum. Napmam lazım sizce?

Ben hiç kimseyle ne konuşulur bilmiyorum. Ailem hiç dışarı çıkmaz misafirliğe gitmez. Benide asosyal biri olarak yetiştirdiler. Neyin nerde nasıl davranılacağını bile bilmiyordum. Ta ki üniversieye gelesiye kadar. Tabi burada öğrendim ama ne demişler ağaç yaşken eğilir. Halen daha yaşıtlarım olsun büyüklerim olsun hatta çocuklarla bile özellikle onlarla bile ne konuşulur nasıl davranılır bilmiyorum. Ne desem ne konuşulur ortamlarda bilmiyorum. Zaten kalabalıkta konuşamamda bide öğretmen olucam. Okul sayesinde topluluk önünde konuşabiliyorum. Fakat kasıla kasıla. Çünkü ben şişman biriyim öz güvenim yok. Zayıflarsam bir gün yine nr konuşulacağını bilmicem. Yeni yeni görebildiğim kadar görüyorum. Sizce nasıl düzebilirim ben. Bende toplumda adam gibi nerde ne konuşulduğunu bilmek ve konuşmak istiyorum. Yaşım 25. Siz siz olun benim ailemin yaptığı gibi çocuğunuzu cam fanus içine kapatmayın. Daha bir çok ukte ve hayalim var içimde mesela. Hiç gençliğimi yaşayamadım... Neyse işte şu konuşma olayını nasıl becerebilirim?

Güncellemeler:
Kimse yok mu bu konuda akıl vericek?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Aynı beni anlattın bizimki birazda fakirlikten...

1|0
    0|0
    • Ne fakirliği?

• Bunun parayla alakası yokki. Siz benim yazdıklarımın tamamını okumadınız sanırım.

• Bu durumları yaşayanlar genelde fakir aileler ben genele konuştum sizi kastetmedim

• İnsan içine çık

1|0
    0|0
    • Tek başıma nasıl çıkabilirim ki. Tanıdığım kimse yok

Kızlar Ne Diyor 1

• Psikoloğa git o halleder

1|0
    0|0
    • Ona gidemem. Devlet öğretmen atamalarında piskolga gidenleri atamıyor

• Bu sene üniversiteden mezun oluyorum. Zaten mezun olur olmaz başlayacağım. Bu sene zaten öğretmenlik falan yapmayacağkm. Zaten devlet şişman olanlarıda atamıyormuş..

• Mecburen zayıflamalıyım. Sağlığım çok bozuk

Yükleniyor...