Kapat

Hayatınızda hiç dolandırıldınız mı?

benim başıma bir kere geldi sahibinden. comdan oyun cd satın almıştım kapıda ödeme ile adamlar cd kabı gibi paket yapmışlardı sonra boş cd yi gönderdiler 50 tl ama insanın zoruna gidiyor enayi yerine koymak bir dünya küfür etmiştim 50 tl için bu kadar küfür yemek nasıl insanlar var bu dünyada sizin var nı böyle acı tecrübeleriniz?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• benide dolandırdı sahtekarlar.. masaj kemeri istemiştim banada iki kutu hap yollamışlar :D 150 liram boşa gitti

0|1
    0|0
    • bilinmedik yerden güvenilmeyen yerden bişey almamak gerekiyor ben hata yaptım bundan sonra öyle şeyle r almıyorum sizde geçmiş olsun bu arada

• teşekkürler.. normalde bende almam ama aradığım kemer sadece o sitede vardı kapıda ödemeli olarak.. ilk kez denedim bir dahada bilmediğim yerden almam.. onun dışında diğer bilindik sitelerde asla bir sorun yaşamadım.. üstelik kk ile yapıyorum ödemeyi..

• kapıda ödeme en büyük dolandırma yöntemi öncedne fatura istemiyorlardı herkes göndere biliyorsu şimdi ptt fatura istiyor biliyorum çünkü bend e sahibinden satış yapıyorum ben den kapıda ödemeli isteyeneler gönderemiyorum bende ona güvendim meğer seerfsizler onunda taktiğini bulmuşlar yalandan kırtasiyeden alına fatura ile milleti kandrıyorlar büyük firmlardan kk ile alışveriş güvenli bend e genelde netten alışveriş yapıyorum alışverilşe cıkacak fazla vaktim oladıgı için

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır dolandırılmadım. Belki de dolandırıldım, belki de şu an dolandırılıyorum. Ama dolandırılmak istemem.. :))

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Allaha şükür yok :)

0|1
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Kürdün birine 30 TL civarı borç verdim 3 tanede ödünç flashbellek verdim
    şimdide para vermezsen flashbellekleri vermem diyor.
    o* çocukluğu kanında var bu kürtllerin demekki.

0|1
    0|0
Yükleniyor...