Neden yaşadığımız anın tadını çıkartmıyorsunuz?

Herkesin elinde bir telefon bir tablet.. Mesela arkadaşlarınızlasınız, telefonla konuşmayı ya da oyun oynamayı tercih ediyorsunuz. Yediğiniz yemeği bile fotoğraflayıp paylaşmak istiyorsunuz. Neden yanınızdaki kişiyle paylaşmış olmak yeterli gelmiyor? Konserdesiniz, izlemek yerine kaydetmeyi tercih ediyorsunuz. Neden o anın tadını o an %100 çıkartmış olmak yetmiyor? Videoyu defalarca izleseniz her seferinde konserin tadı % kaç çıkar? Kaç kere izliyorsunuz videoyu? Umarım değiyordur o anın tadını %100 çıkartamamanıza.. Teknolojiyle beraber insanlar doyumsuzlaştı da.. Sevgiliniz var, yenisini ya da daha fazlasını bulmak istiyorsunuz internetten.. Fotoğrafınızın daha çok like almasını istiyorsunuz..5 tane arkadaş yetmiyor, 500 tane arkadaşınızın olmasını istiyorsunuz. Daha çok daha da çok takipçinizin olmasını istiyorsunuz. Neden tüm bunlar? Bu kadar çok şeyin tadını aynı anda çıkartamazsınız ki..

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Valla ya ben de buna dikkat ediyorum. Önem veriyorum ve de.

Biriyle birlikteysem o an, niye telefonla ilgileneyim ki acil değilse ya da arayan yoksa? Arayan olsa bile açmam o derece.

Konuşuyoruz güzel güzel, buluşmuşuz, konuşuyoruz. Ne gerek var telefonla ilgilenmeye?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok çok çok doğru. Aynı fikirdeyiz.

Bir sosyal paylaşımdır gidiyor..
    Esas şunu söyleyeyim ,
    Bırak yediği yemeğin resmini paylaşmayı
    Selfie yapmayı sürekli..

Deprem olduğunda , merdivenden inerken telefondan yazı yazmak zor diye asansöre binip "arkidişler deprem oluyor yeaa " diye twit atan bir nesil var..

Uçmuşlar. Millet can derdinde , onlar twit :)
    Hayır haberi yokki , ölürse twitterde takipçileri sadece "ardında kalanlara baş sağlığı " yazacaklar.. Pes diyorum başka bişi demiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu daha Baslangic. Sen 10 Yil Sonra Gor

0|0
    0|0
  • Tadini cikartmiyorlar, yargililar

0|0
    0|0
  • Sadece soruyu okudum ve haklısın kanksss

0|0
    0|0
  • Tek kelimesi bile bana hitap etmiyor. Bir Eylül bana eş, arkadaş, yoldaş olsun kafi.

0|0
    0|0
  • zaten bu zamana kadar insanoğlu bu sebepten kaybetti. anı yaşamayı beceremioruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...