Teknolojinin insan ilişkileri üzerindeki olumlu ve olumsuz etkileri neler sizce?

Sizde eskilere özlem duyanlardan ya da özenenlerden misiniz yoksa böyle iyi mi diyorsunuz?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 90ların çocuğuyum ve o zamanlarda hayattan aldığım tadı şimdilerde alamıyorum maalesef. Ve bırakın 90'ı ve milenyumu daha geri tarihler bile daha sıcakmış aslında. Ah keşke ah :)
    http://i.hizliresim.com/MWBzE1.gif

1|0
    0|0
    • Herşey daha kolay artık. Yaşamın daha güzel olması gerekirken bende keşke eski günler olsaydı diyorum. Şimdi herşey kolayca tüketiliyor duyguların bile değeri yok. Arkadaşlık, aşk, aile bağı herşey tükenme noktasında.

• Aynen😃bende gülücük koyuyorum çıldırıyorlar 😃

• Ahh ahhh sen ben biz bizlerrr :D

Erkekler Ne Diyor 12

• bilgiyi paylaşmak bulmak açısından çok iyi

1|0
    0|0
  • Lisedeyken, teknolojinin sonuçları olumlu mudur olumsuz mudur gibi bir konuda, münazara yapmaya çalışmıştı öğretmen. Ben de bir görüşü savunacaktım. Düşüncelerimi yazdığım kağıdı, o gün getirmeyi unuttum. Öğretmenin hazırlık yapmadın mı sorusuna, ters psikoloji ile "Hayır" dedim. Sonra doğaçlama bir şeyler söylemeye çalıştım, teknolojinin hem olumlu hem olumsuz yönlerini saymaya başladım. Bu, bana hatırlatılınca, yarım bırakıp yerime oturdum. Nasıl konuşulacağının eğitimini almadan konuşmaya çalıştırılırsa olacağı bu tabi. Neyse artık, teknolojinin ne olumlu ne de olumsuz sonucu vardır aslında, hayat ve teknoloji akıp gider ve her gün hayat yeniden kurulur, bugünkü cevabım bu.

1|0
    0|0
  • Telefonlar bile akıllandı insanlar akıllanamadı :)

1|0
    0|0
  • Teknoloji insanlar için yaratılmıştır. Mesela çamaşır makinası olmasaydı çamaşır yıkamak için saatlerce uğraşmak gerekecekti.

1|0
    0|0
  • Asosyal oluyoruz. ilerisim kuramiyoruz samimi olamiyoruz...

1|0
    0|0
  • Çok fazla zararlı özellikle tv ve telefon ordan öğrenilen görülen bir kısım şeyler yanlış ve tutarsız bilgilerle dolu

1|0
    0|0
  • teknoloji ya da herşey iyi ya da kötü değil

1|0
    0|0
  • Eskiyi yeniyi bilmem ama şu bir gerçek teknolojiyi yararımız için kullandığımızı bahane ederek asıl var olan ikili ilişkiler ve bağların ne denli koptuğunu anlamıyoruz.

0|0
    0|0
  • Eskiler daha guzeldi..

1|0
    0|0
  • Olumsuz etkilerini burada sorulan sorulari okuyarak gorebilirsin

1|0
    0|0
  • Her kez işine geldiği gibi kullanıyor normalde hayatı kolaylaştırmak olan teknoloji bazı insanlar yüzünden zorlaştırıyor

0|0
    0|0
  • Eskilerle alakası yok beyinler yoz bağlantısı da illa ki var

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu dönem daha iyi her açıdan lakin muhabbet azaldı insanlar sohbet ortamına muhtaç

1|0
    0|1
  • Hem iyi hem kotu. Daha cok kotu cunku zaman kaybettiriyor.

1|0
    0|0
Yükleniyor...