Kızların Erkeklere Bakış Açısı (Sadece Türk Kızları) ?

bir erkek bir kızı karşı cinsi olarak görürken, bizim kızlar da neden böyle mesela; bir erkeğin caddede futbol oynadığı küçüklükten beri tanıdığı erkek arkadaşına bakış açısı gibi bakış açıları var, yani erkekleri karşı cins olarak görmüyor gibi bir yaşantınız var. Erkek düşkünü olun demiyorum da yani erkeğin yaradılışını vb. vücudunu hiç merak etmiyorsunuz bana mı öyle geliyor yoksa öyle mi gösteriyorsunuz; sizce?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Karsi cinsi merak etme kendini kesfetme genelde ergenlikte gecirilen bir donemdir. Belli yaşa gelmiş insanların hala bu evrede takilip kalması o kisinin sorunlu olduğunu gosterir bana.
    Sosyal iliskilerde butun erkekleri veya kadınları potansiyel flört olarak görmekte sağlıkli bir durum değil.

0|0
    0|0
    • Tam emin değilim ama, kızlar erkeklerle arkadaş olduğu zaman 40 yıllık kız arkadaşıymış gibi davranıyorlar, oysa erkekler en yakın kız kankasına bile flört gözüyle bakıyor?

• O tip insanların evlendikten sonra birden bire degisecegini sanmiyorum algi sorunum yok geniş bakıyorum güle güle

• Chp'lisin sen anladım. Kafa sol taraftan çalışıyor sizin kızmayın.

Erkekler Ne Diyor 1

• abazalar biterse bu dediğin olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...