Ne kadar sallarsan salla son damla düşer donuna sözüne katılıyor musunuz?

Anlamı ne sizce?
Bence ne kadar ugrasırsan ugras yaptıgın işte illaha kötü birşey olur..

bir önceki soruda yanlış yazmışım :D

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• kim demişse doğru demiştir. lakin son damla dona düşmese idi. sık sık don değiştirmek zorunda kalmaz idik.

1|0
    0|0
  • Erkeklerde olur ne kadar sallarsan salla dona düşer son damla donun temiz olsun istiyorsan pamuk tıkacaksın 😀 Yani tedbir alacaksın yoksa sidik kokusundan durulmaz abdest olmaz namaz olmaz necaset var

1|0
    0|0
  • Valla ben katılıyorum İşedikten sonra Ne kadar sallarsam salliyim hakikatten Son damla düsüyor Boxerıma

1|0
    0|0
    • Boxer gıyen erkek çekıcılıgı <3

• Kilot giymedim hayatım boyunca Hep boxer giydim ya da Hiç bişey giyinmedim altıma :)

• Ne kadar kazanırsan kazan son durak mezar kefenin cebi yok anlayacağın :)

1|0
    0|0
  • Sictin madem sivama olan oldu demektir

1|0
    0|0
  • Katılıyorum.

1|0
    0|0
  • çok doğru söz anlayana

1|0
    0|0
  • Bu ve buna benzer sözler müslümanlığın geleneklerni bozmaya yönelik sözlerdir.. Müslümanlar temiz olmak için küçük abdestini yapsa bile bittikten sonra bir 25-30 saniye daha durur ve organından küçük damlaların çıkmasını bile bekler.. Üstüne de peçeteyle siler ( erkekler için).. Zira iç çamaşırına idrarın damlası nedeniyle namaz kılamaz insanlar çünki namazın farzlarından olan Necaseten tahareti yapmamış oluyor ve dolayısıyla namazı kabul olmuyor.. O yüzden küçük abdestimixden sonra biter bitmez çıkmamalı, biraz bekleyip tahartlenip çıkılmalıdır..
    Yine İslam kültürünü bozmaya yönelik sözlerden biri de 'güzel bakmak sevaptır hadisini güzele bakmak sevaptır' diye çevrilmiştir.. Anlayacagın o söz yalan.. O son damla iç düşmez dona..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...