Kapat

Ne kadar sallarsan salla son damla düşer donuna sözüne katılıyor musunuz?

Anlamı ne sizce?
Bence ne kadar ugrasırsan ugras yaptıgın işte illaha kötü birşey olur..

bir önceki soruda yanlış yazmışım :D

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• kim demişse doğru demiştir. lakin son damla dona düşmese idi. sık sık don değiştirmek zorunda kalmaz idik.

1|0
    0|0
  • Erkeklerde olur ne kadar sallarsan salla dona düşer son damla donun temiz olsun istiyorsan pamuk tıkacaksın 😀 Yani tedbir alacaksın yoksa sidik kokusundan durulmaz abdest olmaz namaz olmaz necaset var

1|0
    0|0
  • Valla ben katılıyorum İşedikten sonra Ne kadar sallarsam salliyim hakikatten Son damla düsüyor Boxerıma

1|0
    0|0
    • Boxer gıyen erkek çekıcılıgı <3

• Kilot giymedim hayatım boyunca Hep boxer giydim ya da Hiç bişey giyinmedim altıma :)

• Ne kadar kazanırsan kazan son durak mezar kefenin cebi yok anlayacağın :)

1|0
    0|0
  • Sictin madem sivama olan oldu demektir

1|0
    0|0
  • Katılıyorum.

1|0
    0|0
  • çok doğru söz anlayana

1|0
    0|0
  • Bu ve buna benzer sözler müslümanlığın geleneklerni bozmaya yönelik sözlerdir.. Müslümanlar temiz olmak için küçük abdestini yapsa bile bittikten sonra bir 25-30 saniye daha durur ve organından küçük damlaların çıkmasını bile bekler.. Üstüne de peçeteyle siler ( erkekler için).. Zira iç çamaşırına idrarın damlası nedeniyle namaz kılamaz insanlar çünki namazın farzlarından olan Necaseten tahareti yapmamış oluyor ve dolayısıyla namazı kabul olmuyor.. O yüzden küçük abdestimixden sonra biter bitmez çıkmamalı, biraz bekleyip tahartlenip çıkılmalıdır..
    Yine İslam kültürünü bozmaya yönelik sözlerden biri de 'güzel bakmak sevaptır hadisini güzele bakmak sevaptır' diye çevrilmiştir.. Anlayacagın o söz yalan.. O son damla iç düşmez dona..

0|1
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...