Dost ile düşmanı nasıl ayırırsınız?

Günümüzde bir arkadaş dediklerimiz insanlar var ve dost kim düşman kim bunu nasıl anlayabiliriz?

0|0
11|23

En İyi Erkek Görüşü

• Sana karsi davranislari en buyuk belirtidir. Tanidigin kimseyi cok yakinina alma. Dost dedigin kisi/lerle beraberken her turlu aptalligi vs yaparsiniz anlarsin bu kisiyi. Dertlerinizi paylasirsiniz ama o gercektwn dinler kendinden biseyler katar hikayeye.
    Gunumuzde iliskiler daha cok cikarlar uzerine kuruluyor. Kimse digerine yardimci oliyim diye yaklasmiyor. isimi nasil bitirebilirim ve bu kisiden nasil faydalanabilirim diye yaklasiyor. Buradan herseyi anlatamam tabi ki biraz yazdim ama. Isaretleri kacirmamaya calis herkes kendini belli eder insanin dogasi kendini ele verir zaten.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Turnusolunuz kara günleriniz olsun genşler..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Şimdi renklilerle beyazları nasıl ayırıyorsak onlarıda öyle ayırcaz.
    İşte baştan hatayı en aza indirgemek için arkadaşların seni dost olarak değil sen arkadaşlarını dost olarak seçeceksin. Yani seçilen değil seçen olacaksın fakat bazen bir insanı çözmesi bir seneyi bile bulabiliyor. Bunu ne yazıkki pat diye çözemiyoruz.
    Sezgileri çok kuvvetli olanlar ayrı. Onlar ayrı bir deli bu konuda...
    Yengeç burçları iyidir bu konuda mesela...

0|0
    0|0
  • bu zamanda bu cok zor gercektende
    dost ile düşmanı ayırmak
    dost görünen düşman cıkıyor
    düşman bildiklerimiz ise dost olabiliyor

0|0
    0|0
  • Biri arkanda diğeri karşında durur. Bunu da görmek sana kalmış.

1|0
    0|0
  • Dost dediğin kişi senin olmadığın yerde seni kolluyorsa :)

0|0
    0|0
  • Ayaga bakar disman genelde pust

0|0
    0|0
  • dost her anımda yanımdaysa kendini belli eder
    düşman zor anımda beni satarsa kenini belli eder

Zor anların olsun, o zaman anlarsın ;)

0|0
    0|0
  • anlamak için hepsini kendime yakın tutarım ne olduklarını anlamak için ellerine gerekli herşeyi veririm onlarda bana cömertçe ne olduklarını anlatırlar

0|0
    0|0
  • ne zaman aranırsa aransın oturup seni dinleyen dosttur düşman ise sadece senin zayıflıklarınla ilgilenen sana kolay yolu gösterendir dostlar acı söyle ve dobra olurlar

0|0
    0|0
  • seni ilk gördüğü yerde söverek nerdesin l*n kaç zamandır diyosa dostundur.. ooo bayadır yoksun ortalıkta neler yapıyosun felan diyosa sktr et hayır gelmez ondan.. :D

0|0
    0|0
  • dost iyi günde bellli olur gerisi düşmandır

0|0
    0|0
  • bir yerde yan yana iken telefonu masanın üstüne bırak ve tuvalete gidiyorum diye git döndüğün de telefon koyduğun şekil de değilse dostun değildir 😉

0|0
    0|0
  • Dost başa düşman ayağa bakar

0|0
    0|0
  • Ayiramassin ikisinide harcican

0|0
    0|0
  • Evvelini bilerek elbette

0|0
    0|0
  • Arkadaş sadece işi düştüğünde arayandır. Dost ise işi düşmesede yanınıza gelendir.

0|0
    0|0
  • Herkws kendini belli eder zamanla

0|0
    0|0
  • Dost başa düşman ayağa bakarmış derler :)

0|0
    0|0
  • insanların anlında k. hpe yazmıyorki?

0|0
    0|0
  • Kazık yemeden anlayamazsın... Çok iyi kamufle olurlar bukalemun gibidirler..

0|0
    0|0
  • dost açık sözlüdür düşman sinsidir

0|0
    0|0
  • Yalnız ve kötü olduğun zamanlarda.

0|0
    0|0
  • kimseye güvenip kimseyi sevmediğim için buna ihtiyacım yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kayserili hesabı yap. borç ver hala yanında duruyorsa dosttur. bir daha yanına uğramıyorsa düşman:)

0|0
    0|0
  • Onlar kendilerin belli ederler. Dost dediklerin kötü gününde bile yanında olurlar. Senin için üzülürler. Yardım etmeye çalışırlar. Düşmanlar sadece iyi gününde yanında olurlar. Kötü gününde ise sadece seyrederler, mutu olurlar, yardım emezler.

0|0
    0|0
  • Ayıramıyorum artık dost görünümlü düşman çok

0|0
    0|0
  • Benim icin herkes dusman. Gun gelir en yakin arkadasin dusmana cevrilir dusmaninda arkadasina

0|0
    0|0
  • sıkıntılarımı rahat rahat hiç şüphesiz anlatabildiğim dosttur, bulunduğu ortamda yalandan güldüğüm orda burada hakkımda konuşan eline geçen her fırsatta kuyumu kazan düşmandır

0|0
    0|0
  • dostlar azaldı düşman çok..

0|0
    0|0
  • Yanımızda gezinenler bile düşman çıkabiliyo.. Onlardan bizi korusun Allah

0|0
    0|0
  • Yani bana iyi davranmıyosa düşman eger benle iyi anlaşıyosa dosttur.

0|0
    0|0
  • Bakışlarındaan

0|0
    0|0
  • Kotu gununde yanindaysa dostundur

0|0
    0|0
Yükleniyor...