Bunu anlatmasam içimde kalırdı. ne yapmalıyım?

şimdiiiiii ben 1 yıl önce sosyal paylaşım sitesi aracılığıyla birisiyle tanıştım. biz 1 yıl boyunca aralıksız her gün konuştuk mesaj, sesli. o beni buluşmaya davet ediyor ben gitmiyordum sürekli. bir kere ben davet ettim o gelmedi :D
sonra aradan 3-4 ay geçti bana hakaret etti şaka yoluyla ama konu ailem. bu benim çok zoruma gitti ve tepki verdim. ben ailemle yaşamıyorum annem vefat etti babamla da görüşmüyoruz. bunu o bilmiyordu. sormadı ben neden anlatayım ki? sonra bu bana sanki ilgi çekmek için öyle tepki vermişim gibi davranmaya başladı. ya yemin ederim hayatımda hiç ailem üzerinde dikkat çekmeye çalışmadım hatta liseden mezun olurken arkadaşlar geldi ve niye bize anlatmadın vs. dediler. iyiide ben karşı taraf sormadan anlatmam ki.

neyse benim çok gururum incindi bu konuda. bir daha ne mesaj attım ne aradım. konuşmuyoruz görüşmüyoruz onu boşverdim benim sorum şu bu meselemi bir tanıştığım insana nasıl anlatayım? ben çok güler yüzlüyüm sürekli gülen herşeye pozitif bakan birisiyim. böyle olunca millet inanmıyor ben üzülüyorum.

Güncellemeler:
bu soruyu sorduğumda gerçekten böyle samimi cevaplar beklemiyordum. cevaplarınız için hepinize tek tek teşekkür ederim :)

0|0
26

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...