Bunu anlatmasam içimde kalırdı. ne yapmalıyım?

şimdiiiiii ben 1 yıl önce sosyal paylaşım sitesi aracılığıyla birisiyle tanıştım. biz 1 yıl boyunca aralıksız her gün konuştuk mesaj, sesli. o beni buluşmaya davet ediyor ben gitmiyordum sürekli. bir kere ben davet ettim o gelmedi :D
sonra aradan 3-4 ay geçti bana hakaret etti şaka yoluyla ama konu ailem. bu benim çok zoruma gitti ve tepki verdim. ben ailemle yaşamıyorum annem vefat etti babamla da görüşmüyoruz. bunu o bilmiyordu. sormadı ben neden anlatayım ki? sonra bu bana sanki ilgi çekmek için öyle tepki vermişim gibi davranmaya başladı. ya yemin ederim hayatımda hiç ailem üzerinde dikkat çekmeye çalışmadım hatta liseden mezun olurken arkadaşlar geldi ve niye bize anlatmadın vs. dediler. iyiide ben karşı taraf sormadan anlatmam ki.

neyse benim çok gururum incindi bu konuda. bir daha ne mesaj attım ne aradım. konuşmuyoruz görüşmüyoruz onu boşverdim benim sorum şu bu meselemi bir tanıştığım insana nasıl anlatayım? ben çok güler yüzlüyüm sürekli gülen herşeye pozitif bakan birisiyim. böyle olunca millet inanmıyor ben üzülüyorum.

Güncellemeler:
bu soruyu sorduğumda gerçekten böyle samimi cevaplar beklemiyordum. cevaplarınız için hepinize tek tek teşekkür ederim :)

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konu illa sorulması gerektiğinde anlatılacak ya da sorulmadığı için gizlenebilecek bir kavram değil ki. Benim de ailem yok, ama hani kimseye sonradan söylediğim ya da ilk söylediğim için bir mesele haline gelmedi.

Yeni tanıştığın kimselerde, ilk etapta günümüz Ergenusları ya da ondan çıkamayanlar sadece Zaaf olarak algılarlar , çünkü aptaldırlar ve kendileri gibi düşündüğünü sanırlar. Hal bu ki bu anlattığın metne göre, kendi ayakları üzerinde durabilen güçlü biri var.. O nedenle güvendiğin kimselerin bilmesinde ( ve ya bilmemesinde ) bir sakınca yok bana göre.

0|0
    0|0
    • yaş gereği çevrem ergenlerden oluşuyor ve yaşım büyüdükce bu ergenliğin geçmediğini fark ediyorum bu nedenle sorulmadan anlatmamak tercihim ancak dediğim gibi güler yüzlü ve pozitif olduğum için yanlış anlaşılıyorum. bilmiyorum benim gördüğüm toplumda şöyle bir algı var 'ailen yoksa sürekli ağlamak zorundasın' ama ağlayınca arkadan acıtasyon yapıyor diye de konuşurlar. Garipler...
      cevabınız için teşekkürler :D

• Resimde yer var :) başüstüne.

Şöyle diyeyim, değiştiremeyeceğimiz şeyleri takmadığımız, umursamadığımız zaman mutlu olmayı becereceğiz.

İyi bak kendine :)

• çok teşekkürler :)
      sende iyi bak kendine :) :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben her zaman diyorum

Evden bakkala cikamayan , sanal aşk yaşayan kızlar tirt diye "))

0|1
    1|0
  • özel hayatını hiç kimseye anlatma

1|0
    0|0
  • Hayır ailenle ilgili problemlerin olabilir sıkıntılar olabilir ne var bunda anlatmayacsk derecede neyden sakınıyorsun

0|0
    0|0
    • ya abi yanlış anlıyorlar. özellikle erkekler... ya acıtasyon yaptığımı düşünüyolar ya da başka bişey

• O zaman özelini anlatacağın kişileri iyi seç kalbine dokunana aç özelini :)

• Aileden konu açılınca anlatabilirsin

0|0
    0|0
  • Zaten anlatmad başka heveslere kapılırlar ta baştann

0|0
    0|0
    • ayneeen. yanlış anlaşıyorum her iki durumda da. anlatınca acııtasyon yaptığımı ya da bambaşka şeyler düşünüyorlar anlatmayınca da gizemli kız ayaklarına yatıyorsun diyolar. ne yapacağımı şaşırdım

• çoğu zaman üzücü olabiliyor beni çok yoruyor. anlaşılmamak yoruyor insanı.

• Acı ama gerçek

Kızlar Ne Diyor 2

• Ailenle mi yaşıyosun diye sorarlarsa anlatırsın sormazsa hiç bu konuya girmene gerek yok gereksiz acıtasyon diye düşünülür bende öyle yapıyorum çünkü sormazlarsa girmiyorum bu konuya

1|0
    0|0
    • * çevremdeki herkes için geçerli yeni tanıştığım biri şart değil

• ya evet anlatınca acıtasyon anlatmazsan niye anlatmadın hiç diyolar

• Bence sorarlarsa söylersin sormazsa anlatmak zorunda değilsin niye anlatmadın denirse konu geçmedi ne gerek var falan dersin

• Bence sen anlatma yine

0|0
    0|0
Yükleniyor...